Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Airlines Euroleague Basketball 2011 - 2012

mokoko

Öne çıkan mesajlar

spanoulis resmen parçalamaya gelmiş. adam inanılmaz oynuyo. ztn bu adamın maçları böle stresli maçlar. gs'nin 3. çeyrekleri çok kritik oluyo. çok sağlam savunma yapabiliyolar 3. çeyreklerde. kapanmicak bi fark yok ama faul atması lazım gs'nin. farkı açan faktör faullerin kaçması ve hucum reb'leriydi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o değil de, pek fazla avrupa basketbolu seyretmiyorum. genelde nba i takip ediyorum. arada bir açtığımda avrupadaki basketbol maçlarına, gözüme çarpan ilk şey çok çok basit faul çalıyor olmaları. dripling yapan adama ister istemez vücudunla dokunursan savunma yaparken, buna bile faul çalıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cunku avrupada bıraz daha call play ile oynanıyor ama nbade cok fazla atletizm var ve ona da ızın vermezlerse sayılar eurolig kıvamına düşer nbade de ve onlar 70-73 maç bitmesini izleyiciler için 120-110 biten oyunlar kadar hitap etmedıgını dusunuyor. Yani bıraz daha rahat bırakıyorlar oyuncuları daha cok sayı atılması için. En azından benım dusuncem.
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde oyle demezdim hani 2-3 ucluge sıfırlanacak fark var pek onemlı degil ama galatasarayın savunma agırlıklı bir takım oldugunu dusunursek çok net gg maç. Hayır top 8e şu kadar dibine kadar yaklaşmışken kaçırmak harbiden çok çok koyuyor adama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...