Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 , Communications level

Foxx

Öne çıkan mesajlar

Ben bu levelda Satellite centerdan Fleet'e mesaj aticaktim tam gozluklu lavuk cikti atma diyor, ama oteki taraftan da Sergeant at diyor. Sanki burda oyunun gidisati buna gore degisecek gibi. Oyunu bitirenlere sormak istiyorum , mesaji atarsam ne olur atmazsam ne olur?

Search yap demeyin 100 tane doom topici var okuyamicam hepsini simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önceden diğerlerinin yazdıklarından okuduğuma göre değişmiyormuş pek birşey (karakterlerin bazı söyleyecekleri değişiyor sanırım) ama kendim deneme fırsatım olmadı ikisini de..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

Ne dersem diyim bonecin doom3 hakkında söylediklerine katılıyorum artık. Özel bişey yok oyunda görmemişin bump mappingi olmuş gelmiş oyun yapmış. Yani sıradışı bişey yok herkes yapabilir ama herkes makine aldıramaz. bu kadar sistem isteyen bi oyunu başka firma yapsa kimse yüzüne bakmaz. her oyun yapımcısı istese piyasadaki makinelerin yüzde 90 ında çalışmayan oyun yapabilir. grafik devrimi yok yeni teknik yok sadece herşeyi çok abartmışlar buda yüksek sistem istiyo. carmack amcam bu kadar yetenekli olsaydı daha düşük sistemdede çalıştırabilirdi bu oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=benim bildiğim]ben sergeant'ı dinledim de müfettiş eşekler cennetine gidiyor sonunda, fakat sergeant'tan dolayı değil. hangisi uyuyorsa sana onu seç, aynı kapıya çıkıyormuş dediler..[/spo][signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

ya sorunun tam cevabını bilmiorum (ben direk çağırdım adamları) ama
doom 2 nin konusu (doom 1 in konusu = doom 3 olduğuna göre doom 2= doom 4 [olursa öle ibşi:)] direk dünyadan çağırdığımız gemilerle dünyaya kaçan birkaç cehennemliyle ilgili diilmi? yani çağırıp çağırmamak çok şey deiştirse gerek :D[signature][hline]Yukarıdaki yazıların yarısı yalandır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...