Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

selam aoc

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Selamlar arkadaşlar bende bikaç arkadaşımla beraber bu oyuna dönücem .Özellikle f2p olduğundan beri hemen dönüp bir test etmek istiyoruz ama size birkaç sorum olacak.

bu sistem sanırım çogu bölgeyi kapatıyor geçilmez kılıyor ve aynı zamanda dungeon lar raidleri de kısıtlıyor. ufak bir alan sanırsam.

Free2p olarak oynayabilmek için ücretsiz bire şekilde account yaratıp bu accounta age of conanı bedavayamı indiriyoruz internetten.. peki ben premium accounta geçersem expansionpack i almışmı oluyorum

aslında merak ettiğim expansionpack in premium accountla beraber geliyor olup olmadığı. yoksa ayrı bir şekilde satınmı almam gerekiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar oyuu yükledikten sonra updateleri açtım sanırım bi 3 gbyte download edip yükledikten sonra oyun açıldı fakat daha sonra takıldı (file sorunu olabilir) sorna tekrar açtıgımda 1.24gbyte indirmem gerektiğini söyledi options ı açtıgımda her alan için farklı bir seçenek oldugunu gördüm hepsini işaretledim 7.30gbyte civarında bi download oldu

şimdi merak ettiğim şu ben oyunu bu seçtiğim seçeneklerle sıfırdanmı download ediyorum yoksa bu seçtiklerim benim zaten varolan oyunuma patch olarak gelen data mı . Veya kısacası hepsini seçmelimiyim

umarım anlatabilmişimdir :/
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı bir topic açmayıp buradan devam edeyim...

Bende Wow'dan bayıp, yeni arayışlar içerisinde age of conan'a yönelenlerdenim. Oyun ilk çıktığında 2-3 ay oynamışlığım vardı. 55 lvl PoM hala duruyor ama hiç bir şey hatırlamadığımdan sıfırdan PoM açtım tekrardan. Oyun sararsa premium+exp almayı düşünüyorum. Geleyim sorularıma (Bu arada karakterim Crom serverinda)

Bir Türk guildi yada aralarında türklerin olduğu bir guild var mı?
Oyunun popülasyonu ne durumda (Warhammer'dan o yüzden sıkılmıştım.. kimse yoksa online oynamanın da anlamı kalmıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

nyks said:

Farklı bir topic açmayıp buradan devam edeyim...

Bende Wow'dan bayıp, yeni arayışlar içerisinde age of conan'a yönelenlerdenim. Oyun ilk çıktığında 2-3 ay oynamışlığım vardı. 55 lvl PoM hala duruyor ama hiç bir şey hatırlamadığımdan sıfırdan PoM açtım tekrardan. Oyun sararsa premium+exp almayı düşünüyorum. Geleyim sorularıma (Bu arada karakterim Crom serverinda)

Bir Türk guildi yada aralarında türklerin olduğu bir guild var mı?
Oyunun popülasyonu ne durumda (Warhammer'dan o yüzden sıkılmıştım.. kimse yoksa online oynamanın da anlamı kalmıyor)

Selam

Uzun süre pom ile oynadım 55 lvl pomdan devam et derim ufak lvl ile büyük lvl pom arasında pek fark yoktur, skilleri öğrenmek istersen git bir haritada moblara dene ve açığı kapatırsın, Krakterin Feat lerini pve üzerinden git aşağıda sana bir feat yaptım benim kullandığım bir feat tamamen pve dir ama pvp de kullanabilirsin pvp de sadece gurup oyunu oynayabilirsin bu featle.

http://aoc.yg.com/feat-planner?class=24&tpl=1900-05,1901-05,1903-05,1904-05,1907-05,1908-01,1909-02,1913-03,1914-02,1917-05,1918-02,1921-05,1919-05,1922-05,1920-01,1923-01,4206-25,4200-25,4207-22,4202-23,4208-22,4211-25
Sosyal ağlarda paylaş

crom da Abyssus adlı kalabalık bir türk guildı mevcuttur. ama bildiğin üzere Crom pve serverıdır. eğer pvp serverı denemek istersen fury veya yeni açılan rage serverında başlamanı öneririm. 55 lvl, 2 haftada kasılacak bir karakterdir. mümkünse düşük lvl mini gamelerine katılarak pvp lvlını 3-4 e yükseltmeni öneririm.

gelelim server popülasyonuna en son gerçekleşen server birleşiminden sonra pvp ve pve serverları olabildiğine dolu durumda. zindana veya pvpye adam bulmakta zorlanmıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cevaplarınız için teşekürler
Oyun sizde de arada crash yiyor mu? İyi bir bilgisayarım var bütün detaylar açık oynuyorum ama 2-3 saatte bir oyun kitleniyor yada direk kapanıp, windowsa geçiyor. Her seferinde tekrardan key bindings yapmak zorunda kalıyorum.
Son olarak, wow'daki gibi bir addon kullanımı var mı varsa kullandıklarınız faydalı olanları söylerseniz sevinirim..
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda arada lag spike oluyor. ama windows a atıyorsa ekran kartının son güncellemesini yapman gerekiyor.

oyunda takılmalara karşı funcom klasörü içerisindeki ConanSystemTweaker.exe yi çalıştırmanı öneririm. bende oyun için performansı bayağı artırdı.

add-on kullanmıyorum ama kullanılan bayağı bir add-on mevcut. curse e bakabilirsin. ya da BelaUIyi kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an değilim. birkaç gündür dışarıda işlerim vardı ilgilenemedim. sanırım ben biraz tortage da takılıcam. şu filmle gelecek ek pakette turan karakter açabiliyorsak onu kasmak istiyorum. pek bişi kaybetmem herhalde en kötü halde yüksek pvp lvllı bir bs m olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
@Ancalagan
Ben Fury'de oynuyorum. Exalted adlı bir guilddayım.

Türk guildları pek tutunamıyor. lüfür falan derken seviyeyi kaybedip tartışmaya başlıyorlar. Eğer geçmek istiyorsanız Vendetta adlı guilda geçin. Bir süre onlarla kasın. Orada benim bildiğim 3-4 türk mevcut. türkler bir guild altında toplansın ki yarın öbür gün anlaşıp kendi guildlarını kurmaya kalkarlarsa birbirleriyle iletişimleri rahat olur. Böyle bir durumda elimde hazır t3 keepli t2 şehir var.

karakterlerin adlarını, sınıflarını yazın buraya isterseniz. Ona göre iletişime geçerim.

edit: hatta geçen gün Abyssus guildına bağlı Barbaross adlı bir karakteri gördüm furyde. Cromdaki abyssustan mı acaba diye selam dedim. ses çıkmayında geçtim gittim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...