Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

selam aoc

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bu aocun f2pi ne saçma birşeymiş arkadaş ben ilk çıktığında preorderını yaptım aldım 2 ayda para ödedim direk dışardan gelenle bir tutuyolar açamıyorum hiç bi karakter önceden açtığım karakterlerimde locked durumda 2sini açabiliyorum.Orjinal oyunu alanlara classları açar insan saçmalığa bak
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
FC çok paragöz oldu. Yeni gelen paketi aylık üyelik ücreti ödeyen oyunculardan para alarak istemesi vs.. dokundu. Ve hala pvp namına birşey ekleyemediklerini düşünürsek FC büyük potansiyeli olan bir oyunu yok etti.

Conan diyarını hikayeleri olmasa ve en önemlisi Sadece insan karakterlerle oynayabilmesem bu oyunu çoktan bırakmıştım.

ama nedir PvE seven bir oyuncuysanız. Kesinlikle kaçırmamanız gereken bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şu sıralar open world pvp nin öldüğünü düşünürsek pvp serverlarına geçmen gereksiz. olduğun yerde kal. pug raid, instane grup bulabileceğin ve en fazla türkün olduğu server cromdur. pvp ihtiyacını minigamelerden kazanırsın. yalnız oyun 3 senesini doldurduğu için çoğu oyuncu zırhları çekmiş durumda. sana tavsiyem 80 olduğunda iyi kötü bir epic setin olmadan mini game e girmemen.

not: ben furydeyim. ama aşağıda raid takımı kurmayan çalışan arkadaşla iletişime geçebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...