Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS Underground 2 ?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
blackchaos, 15 Eylül 2004 13:12 tarihinde demiş ki:
Yahu herkes çıktı diyor. Alıp oynan bi kız arkadaşım var.Çok güzelmiş flm diyor.
Ben ise ne ertafta görebildim nede sitelerde

çıktımı bu oyun?
abi ne ballsının benim tanıdığım kızların çoğu oyun yüklemeyi bile bilmio :) . bide senin arkın gidip , alıp , yükleyip , oynamış :)[signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
No one deserves execution , no matter their crimes
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 14 september 2004 01:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 15 Eylül 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
said:
Yahu herkes çıktı diyor. Alıp oynan bi kız arkadaşım var.Çok güzelmiş flm diyor.

çıktımı bu oyun?
abi ne ballsının benim tanıdığım kızların çoğu oyun yüklemeyi bile bilmio :) . bide senin arkın gidip , alıp , yükleyip , oynamış :)

lol bi de oyun çıkmadan almış..biz bilmiyoruz işi, aşmış insanlar var uhehe[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 15 Eylül 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
said:

çıktımı bu oyun?
abi ne ballsının benim tanıdığım kızların çoğu oyun yüklemeyi bile bilmio :) . bide senin arkın gidip , alıp , yükleyip , oynamış :)

sen ne diyosun benim tanıdığım bi kız netten cd writer download etmişti (sürücüsü falan değil kendisini etmiş:P kaç saat güldük sen tahmin et artık eheh)[signature][hline]izinsiz gösteri
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

black eminsin di mi kız olduğuna ???
geçen hürriyette bi haber okumuştum , transeksüelin biri 13 sene evli kalip 2 koca değiştirmiş , yine de kimse anlamamiş ...
aman diyim
[tamamen şaka amaçlidir , alinma ok :) ][signature][hline]Try to hit me , tempt me, push me, pussies,
I need a good reason to give this trigger a good squeeze...

Sosyal ağlarda paylaş

yok abi kız ciddiymiş . bende geçen internetten mouse download ett,m :) olabilio yani :-p
said:
blackchaos, 16 Eylül 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
benımkı flash oretıyordu bana =) beraber pc toplamıstık bı ınsan hem guzel hemde pc den anlaybılırmı ya ?
işte şanslı bi adam :lol:[signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
No one deserves execution , no matter their crimes
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 14 september 2004 01:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

30 mb kaldi bitmesine eger kakalanmadiysam tabi...Oyun gelince buraya yazarim kakalanip kakalanmadigimi, bu arada HALF LIFE 2 overnet ve edonkeyde var 5cd, 3.51GB onunda bitmesine 300mb kaldi 1-2 saate kadar biter herhalde oda sonra yorumlari yapistiririm buraya[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 17 Eylül 2004 17:56 tarihinde demiş ki:
yuhas 1 2 saat e nası bıtıyor 300 mb :) ah ah soyle baglantıların gozunu sevım

Aslinda 1-2 saat bile sürmez ama p2p programlar hep full hizda dl etmiyor sorun orda :p yakinda türkiyede de yayginlasir merak etme :)[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...