Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy'de "Burada içki içemezsiniz" diyerek dehşet saçtılar

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

İstanbul Kadıköy'de bulunan ve "Barlar Sokağı" olarak bilinen Kadife Sokak'a giren bir grup saldırgan "Burada içki içemezsiniz" diyerek çok sayıda insanı bıçakladı.

İstanbul Kadıköy'de bulunan ve "Barlar Sokağı" olarak bilinen Kadife Sokak'a saat 00:40 sıralarında gelen bir grup "Burada içki içemezsiniz" diye bağırarak sokakta içki içen insanlara saldırdı.

Üzerinde "Türkiye" yazan yelekler bulunan ve henüz kimlikleri belirlenemeyen saldırganların, çok sayıda kişiyi bıçakladığı bildirildi.

Saldırı sonucu 3 kişinin yaralandığı, bir kişinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Saldırganların yaklaşık 30 kişi olduğu ve insanları bıçakladıktan sonra kaçtıkları belirtildi.

------

Ne desem bilemiyorum açıkcası. Ordu girmiş sokağa anlaşılan. Böyle tripleri görmek ne kadar sinir bozucu, böyle bir tarihe denk gelmesi de ayrı bir mevzu tabi.

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

haber.sol tarafından çarpıtılıyo da olabilir aslında baktığımızda ama gerçekten böyleyse allah bin türlü belalarını versin doğmamış çocukları ölsün.

ben de onu düşündüm de, ne kadar çarpıtacaklar be tolga? bunlar oluyo zaten de, kadıköyde beklemiyordum. Yuh artık yani. Bi de polis çok oralarda :S gerçi 30 kişilik mini orduya yetecek kadar yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...