Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gericiyseg gericiyig argadaş

BaaL

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

roket adam mesajını her okuyuşumda ayrı garipsiyorum yani. bir insanlık ayıbını (insanlık ayıbı çünkü eğitimsel amacı olan bir eylemi baltalıyor) Avrupa üzerinden normalleştirmen ve sonunda buna normal demen baya enteresan ya kusura bakma.

abi yok, normalleştirmiyorum. Ya da normalleştiriyorum evet, bu eğitim düzeyindeki insana hayatın boyunca it haçlılar, bizi arkadan vuracaklar, bilmemkaç kişi şehit oldu dışında bir şey empoze etmezsen olacağı bu. O insanlardan farklı bir şey beklemek saçma yani, şaşırmak saçma bence.

Aynı şekilde işte diyorum avusturya'nın, almanya'nın köylerinde yaşayan yaşlı topluluk hala türkler gelecek ananızı öpecek modunda dolanabiliyorlar. Büyükşehirlerdekiler türkleri tanıdığından sıkıntı yok, ama adam 60 yaşında, sağa bakıyo türklerin isstilasının durdurulmasının bilmemkaçıncı yıldönümü, sola bakıyo başörtülü tipler, e diyo bunlar bizi istila edicek yine, eğitimsiz adam. Cahil kalmış.

Normalleştirme değil de şaşırmama diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

acaba kayserinin adını nerden geliyo sanıyo bu zaarlar
gerçi üzerinde düşünmemişlerdir bile

Latince (Roma imparatoru koymus ismini öyleyse latincedir hacı) imparator şehrinden gelio. and your point is?

Marty said:

1000 yilda evrilcekler mi?

abi bide evrim yok. Allah bir. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

nesi çok normal abi tepkinin. izin alınmadan yapıldıysa polis yada artık kim bakıyorsa gelir gereğini yapar. ağızdan salyalar saçarak "misliman ülke bura" "o bayrah ordan ineceh" diye böğürmenin neresi normal?

o davranışa normal demedim ki zaten

ben olsam onu görünce bende rahatsız olurdum, neden olduğunu öğrenmeye çalışırdım, olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Vendy said:

tepki çok normal ama bunu yansıtış biçimleri çok yanlış.

birader kafalar iyi galiba? belgesel çekiyolar alooo.

Vendy said:

o davranışa normal demedim ki zaten

ben olsam onu görünce bende rahatsız olurdum, neden olduğunu öğrenmeye çalışırdım, olay bu.

işte bu da en tipik gereksiz milliyetçi davranış. sene 2011 diğer ülkeler bizi ayakta düdüklerken biz daha kaleye asılan bizans bayrağına takılıyorsak 2050ye kadar değişmez bu durum. buna takılacağınıza gidin teknolojide neden bu kadar geriyiz ona takılın, onu sorup onu araştırın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ershut said:

Longshanks said:

acaba kayserinin adını nerden geliyo sanıyo bu zaarlar
gerçi üzerinde düşünmemişlerdir bile

Latince (Roma imparatoru koymus ismini öyleyse latincedir hacı) imparator şehrinden gelio. and your point is?

My point is buralar eskiden hristiyan toprağıydı adamlar gelip belgeselini çekiyo normal bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...