Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Galatasaray

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

said:
blackchaos, 18 Eylül 2004 00:24 tarihinde demiş ki:
said:
MoMo, 17 Eylül 2004 23:46 tarihinde demiş ki:
bız leeds'in seyırcısınden etkılenmemısız besıktas bıze dokanmaz.

muahah leedsın seyircisi... ?

Koltuklarında oturan sadece 5-10 kişinin bağırdığı tipik ingiliz taraftarlarımı?

Hala öğrenemediniz 90dk susmayan bjk taraftarını.

ingilizlerdemi 5-10 kişi bagırıyo
lol
Sosyal ağlarda paylaş

bjk'nin daha fazla kayba tahammülü yok.. Bu maç onlar için çıkış maçı olabilir (bi şekilde çıkmaları lazım ) o yüzden ben bu maçı bjk'nin alacağını tahmin ediyorum..
ha oldu da yenildi.. o zmn o yeni yapılmış cilalı inönü stadı yıkılır.. yöneticilerede parçalarını eskiciye satmak kalır gibi gelio bana...
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili blackchaos

Bu forumlarda yazmış olduğun yazılardan takip ettiğim kadarı ile daha kapasiteli yorumlar yapabilecek ve sorular sorabilecek yetenekteyken, neden polemik yaratmak için böyle bir anlamsızlığa geçiş yaptın bende bunu anlayamadım işin doğrusu.

Polemik yaratmakla bir yere varmak bence mümkün değilken hem de.
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere black,o sizn ezikliginiz,bizle ne alakası var,fenerliler bizim maca yetiştirmek için gece gündüz calışmışlardı,sizin ki fikstür falan diyo arkadas,dogrudur,ama senin dedigin gibi olsaydı kim ezik olurdu onu bi düşün[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

black, ezik takımın yakıştırmasını katiyetle yakışıksız buldum.

5 dakikada 5iktaş olan bir takım taraftarısın =) kesin saçmalayacaksanız ben söyleyeyim baştan. Bosque Madrid sandı bu takımı, herşeyle oynuyo kafasına göre.

Yedek Kalecinizle çıkacaksınız, iyi mücadele olacak.

Taraftarlar çirkefleşmezse çok güzelde maç olabilir.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...