Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anasını av arada

Ren

Öne çıkan mesajlar

ya abi of

zaten tatilden yeni gelmişim böyle odamda japonların çinlilerin gibi bir sehpa üstünde bilgisayarım, yere falan yatıyorum böyle mouse ile yerden keyif yapıyorum.

cam açık oluyor zaten eve taşındığımdan beri

böyle kolum yerde mouse ile oyalanırken tüylü birşey sürttürdü ğğğaaaaağağaa diye ağlıyordum az daha ya.

böyle kahverengi koskocaman hamam böceği. lan terlik giydim üstünde zıplarım diye, yapamadım ayakkabı giydim yapamadım. üstüne poşet geçirdim ayakkabının yine yapamadım ya.

kokomouse mıdır nedir

yan odadan masa getirdim bilgisayarı üstüne aldım yatağın üzerine çıktım şimdi, mereti de salona kadar kovaladım kapı altına halı malı sıkıştırdım kaldı orda

lan zaten kolumu mu kessem diye düşünüyorum şu an. of ne biçim iğrenç böyle kahverengi hamamböceği büyük büyük antenlerini sallıyor

vay anasını izmir dedik gevrek gevrek geldi hamamböceği

doğuş gibi dolanıyorum evde ya
Sosyal ağlarda paylaş

Offffff. İğrenç... Aklıma blendera koyulmuş 100+ hamamböceğinin üzerine süt ekledikten sonra blenderın çalıştırılmasıyla milkshake haline geldiği ve bir çinlinin onu içtiği görüntüsü geldi... Öeeeah.

Merak edenler için...

Bakmayın, çok iğrenç...
http://www.break.com/usercontent/2008/6/Cute-girl-gobbles-down-cockroach-milkshake-517712

Sosyal ağlarda paylaş

Mental şartlandırma olmadan yüzleşemiyorum kitinli böceklerle.

Şartlandırınca uber almış heavy gibiyim o ayrı.

İşin sırrı fazla düşünmemekte, just do it kafası yaklaşırsan ve normalize edersen çok rahat hakkından geliyorsun.

Bunu hayattaki herşeye uyarlarsın aslında lan.
Sosyal ağlarda paylaş

bir 10 dakika kaçırdığımı sandım "hayvan" ı. o ara dedim lan ne düşünüyon git vur kafasına bitsin. kaçırırsan bir ton dert falan diye.

koltuk arkasında buldum sonra. HADİ BEYLER DENİZ SOĞUK DEĞİL BİRDEN ATLAYIN SONRA ISINIRSINIZ modunda koltuğu kaldırdım.

koltuğun arkasından tepesine doğru tırmanıyordu

işte o an debuff oldu bende
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

hep böyle yapıyorsunuz lan iki tap tap sırta, dur gideyim tekrar küçülmüştür belki.

10 dakikaya yazamazsam bilin ki o kazandı.

Eğer böyle bir zihin savaşını o kazanıyorsa ölürken loot olarak account detaylarını düşür gelsin onunla takılalım forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...