Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

miamiasyon yine iş başında, masa başında verilen maç sonu kararları ile kazandılar yine

şu 4-0'ın hakkı kesinlikle bu oyun değil, miami playoff yarı finalini bile zor geçer bu oyunla ki bu rezalet oyunla sezonu bile lider çıkaramayabilirler konferansta,

lebron ve wade'in bireysel becerileri olmasa nets'ten kötü takım şu miami
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bugün türk oyuncuları bayağı iyi oynadı asdf

ersan 33 dakika da 16 sayı 7 rebound 4 asist

hidayet 15 sayı 2 rebound 3 asist

mehmet 15 sayı 5 rebound 3 asist

ile oynadı.

Enes 6 dakiak oynadı ve şimdi oyuna girdi gerçi 3 reb 1 top çalma ile oynuyor. Onun dışında oynadığı sürede savunmada gayet başarılıydı.

Drafttan gelen 3 numaraya göre çok az süre alıyor ama, bunun artması gerek. Lokavt kötü oldu onun için belli, all-stara kadar bari forma girse çünkü utah pota altı gerçekten rezalet
Sosyal ağlarda paylaş

lakers takım olarak çok değişti odom'un gidişiyle. dahada önemlisi phil jackson gitti. yeni yeni alışıyo takım birbirine. bide üstüne lokavt geldi falan iyice ritimden çıktı oyuncular. gitgide daha iyi olucak takım. bynum'da geldi ve inanılmaz bi performans gösteriyo bu akşam. kobe'nin sadece biraz daha az satması lazım.

bynum: 29s 13reb 2blok

böle devam
Sosyal ağlarda paylaş

bynum gibi adamların sakatlığı kendini bilmezlikten geliyor yalnız,

Vücutlarının onlara izin verdiklerinden fazlasını yapma peşindeler bunlar ki Greg Oden sanırım bunun en güzel örneği,

Hacı 2.10, 130 kilo adamsın ama LeBron gibi potaya penetre etmeler falan, kendini bil lan

Bynum yine kendini çok zorlamıyordu ama bu örneğin içine koyabiliriz. Bu tip adamlar sürekli sakatlanıyor kısa süreli olsa da, istikrarlı bir oyun malesef göremiyoruz.

Greg Oden'in de yakında emekli olmasını bekliyorum ben, dizlerinin artık kendisini kaldırması zor bu kadar sakatlıktan sonra, umarım Bynum'un sonu da böyle olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm kendini zorlamak... nasıl kimi insan daha hızlı oluyor, kimi insan daha güçlü oluyorsa bazıları daha dayanıklı oluyor, bazıları da defolu oluyor.

oden bunun bir örneği. bynum'da da geçerli bu. dizler o vücudu kaldıracak kadar gelişmemiş, yapacak bir şey yok.

bu oyuncuların kendilerine ne kadar iyi baktıklarını falan bilemeyiz tabii ama "kendini zorlamak" ile en ufak bir alakası yok sanki :)
Sosyal ağlarda paylaş

@sabo

ya kendini zorlama'yı yanlış kullanmışım aslında evet, en başta dediğim gibi kendini bilmezlik tamanen,

ben defolu oyuncu olayına da pek inanmıyorum aslında, NBA'e kadar yükselmiş bir adamda kalıcı sorunlar olmamalı, takımlarda ona göre seçme yapıyor zaten,

Hani defodan kasıt Greg Oden gibi yeteneklerini zorlamaksa elbette, Ben Wallace örneği var ya. Adamı potadan 1 metre uzağa koyuyorsun sıfır oluyordu resmen ama sınırlı kalibiyetini o kadar iyi kullanıyordu ki NBA'in değişilmezi oldu adam,

Oyuncu kendisini bilecek, ona göre oynayacak. Ona göre teknik geliştirecek. Bu tip adamlar bunları yapamadıkları için sürünüyorlar. Sporcu herşeyden önce vücudunu tanımalı spor fark etmeksizin.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu kendini zorlamak ne demek ya. naapmış bynum ve oden, havada 360 yaparken, bacak arasından topu geçirip smaç basmaya çalışırken mi sakatlanmışlar :D

adamlar pota altında oynuyorlar işte gayet normal. kendini bilmemek veya zorlamak diye bir şey yok. ha kendini çok vererek oynamaktan bahsediyorsan mesela o konuda da sıçış çünkü Bynum 10 maçın 5'inde falan uyur sahada, hiç kendini veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...