Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

birde

http://video.cnnturk.com/2011/spor/12/30/kevin-durantin-dallasa-son-saniye-sakasi

durant insanlıktan çıktı gerçekten, westbrooke yerine iyi bir pg olsa seviye atlar diyorlarda daha nereye atlayacak abi adam?

adam sayı atmasının yanında reb toplayıp çok harika asistlerde yapıyor. Komple bir oyuncu oldu cidden,
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

birde

http://video.cnnturk.com/2011/spor/12/30/kevin-durantin-dallasa-son-saniye-sakasi

durant insanlıktan çıktı gerçekten, westbrooke yerine iyi bir pg olsa seviye atlar diyorlarda daha nereye atlayacak abi adam?

adam sayı atmasının yanında reb toplayıp çok harika asistlerde yapıyor. Komple bir oyuncu oldu cidden,

westbrook gitsin kumda oynasın. adamın ilk 4 maçtaki şut ve to istatistikleri :

6/15 7 to vs dallas
0/13 4 to vs memphis
10/21 7 vs minnesota
6/17 7 vs orlando

toplamda %33 isabet
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Ntv sporda çok güzel bir belgesel var. Drazen Petroviç ve Vladi Divac ı anlatıyor.

Adamlar NBA'in kapısını Avrupalılara açan kişiler ya. Divac'ı tabiiki biliyordum ama Petroviç 28 yaşında trafik kazasında ölmüş falan, onu bilmiyordum saygı duydum.

Divac en sonda Kobe adlı bir çocuğa karşılık takas edildim dedi orda koptum:D Harika bir belgesel olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Kosovada bulunmuştum bir kaç yıl önce. Sırp bölgesinde, en ücra köşelerde ,köylerde, birkaç evin bulunduğu yerlerde bile basket potaları vardı. Evlerin yanından geçen asfalt yolun kenarına yapılmış potalar. Civardaki tek düz zemin olan asfalt oyun sahası olarak kullanılıyordu.
Böyle bir spor kültüründen başarı doğması son derece normal.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Kosovada bulunmuştum bir kaç yıl önce. Sırp bölgesinde, en ücra köşelerde ,köylerde, birkaç evin bulunduğu yerlerde bile basket potaları vardı. Evlerin yanından geçen asfalt yolun kenarına yapılmış potalar. Civardaki tek düz zemin olan asfalt oyun sahası olarak kullanılıyordu.
Böyle bir spor kültüründen başarı doğması son derece normal.

özellikle doğu bloğu ve etkisindeki devletlerde çok görülen birşey spora yönelim,

futbol daha gözde bir spor olduğundan ötürü ve baskıcı yönetimlerde daha fazla söz sahibi olduğundan genelde diğer sporlara yönleniyor halk,

mesela litvanya'da rytas taraftarları sovyet rejimine karşı olduklarını kapalı bir yoldan göstermek için tribünlere akın ediyordu. Halk arasında bir litvanya takımında oynayıp sovyet takımlarına karşı zafer kazanmak, milli bir başarı olarak görülür ve askerlik olarak bakardı halk buna, o yüzden sokaklarda bile basketbol, futbol vs. oynanır ve bu takımlara katılmak için kasardı halk,

futbol niye yok derseniz futbol sevgisi çok var fakat özellikle KGB futbolu çok karıştığından dolayı oyuncu olarak fazla yönelme olmamış, ama en çok taraftarda futbolda olmuş genellikle hehe

bir nevi ispanya'daki bask takımları ve futbol olayı franco dönemindeki, burada yönetim futbola karışmıyor diye oluyor işte vs.

şimdi nerde böyle şeyler :)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374195_314700118561885_139034689461763_1018415_721410344_n.jpg

Sacramentonun bu kadroyu görünce aklıma direk Robert Horry geliyor asdadaasd
http://www.youtube.com/watch?v=6hcE6H1LpaQ&feature=related
O maçta uyuz olduydum ama sonra gelenek haline getirince saygı duydum adama lol
Sosyal ağlarda paylaş

Rubio 22 dk. da 10 asist yaptı. Miami perdelerde inatla ikili sıkıştırma getiriyor Rubio'ya. Amaç pas açılarını engellemek ama, bomboş şutörleri bulmaya devam ediyor Rubio. Şut tehditi sıfırın altında olan bir adamı niye ısrarla böyle savunuyorlar anlayamadım gitti, perdelerin altından geçip yayın gerisinde boş adam bırakmamaya çalışsalar daha iyi. Obradovic sessizce ağlıyordur bu maçı izliyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...