Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GreenPeace Star Wars Temalı T-Shirt Hediyeli Yeni Kampanyası

raptak

Öne çıkan mesajlar

Çektikleri filmde de evin çitleri dışında her şey boru gibi copyright'lı, telif hakkı bir yana izin bile almamışlar herhalde ki Lucas kaldırtıyor videoları tek tek.

Doğadan başka hiçbir şeye saygısı olmayan, gücünün yettiği ve prim yapabileceği şeye mal gibi saldıran hipster'ların nesine saygı duyup nesini destekleyeceğim ya, namaz kılıp kul hakkı yiyen müslümanlar gibi bir şey yani. Ayrıca gold'un da dediği gibi bu herifler abuk subuk renklere boyanmış camper/1303'lere bayılmıyor mu? Eminim hepsini ellerinden çıkartacaklardır şimdi :p

Siz de "BELEŞ STAR WARSLI TİŞÖRT LAN, YÜRÜYÜN AÇ TÜRKLER" diye saldırın böyle, koşa koşa yayın virali koyun gibi, tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siz de "BELEŞ STAR WARSLI TİŞÖRT LAN, YÜRÜYÜN AÇ TÜRKLER" diye saldırın böyle, koşa koşa yayın virali koyun gibi, tebrikler.

+1

en komiği sözlükte ama.

adamlar bas bas popolarını yırttı kanzuk'a o dava sürecinde "KİŞİSEL GİZLİLİK HAKLARIMIZ İHLAL EDİLİYOOOOO!!!" diye

şimdi burada bi linklerin üstünden gezinin
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=volkswagen+the+dark+side+kampanyas%C4%B1

bi tshirt imiş meğer değeri. ssg'ye söyleyin, kim şikayet etmişse o dönemde bi tshirt yollayı versin.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim kampanyaya bok atıosunuz ii güzel ama greenpeace'in açıklamarı okusaydınız keşke?

VW cevreye en değer veren duyarlı firmalardan birisi, ancak bu her zaman doğru olanı yaptıkları anlamına gelmez, örneğin şuan ürettikleri araçlar çevreye en fazla karbon bilmemnesi salan taşıtlarmış.

daha önceden de benzer problem yaşayan vw cevre gönüllülerinin tepkileri dolayısı ile hatasından dönmeyi başarmış ender firmalardan biridir ve bu yüzden biz greenpeace olarak vw yi hatasından dönmesi icin uyarıyoruz ve
düzeltmesini istiyoruz.

şeklinde

o yüzden way efenim arabasına binerken iiydi simdi noldu nankör köpekler! modunda gezmeyin lütfen, gp yiğidi öldür hakkını yeme ama biat kültürümüz de yoktur demişler işte. düzelt yoksa bozuşuruz çekmiş.

star wars konsept olarak da güzel uyuyor işte, darth vader vw iyiliğe dönücek mi bakalım...

hatta

http://vwdarkside.com/en/jedi/erdem-sekerpare-119534 tıklayında 400 olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak abi. Aç karşılaştır Ford'un araçlarının 100km'deki karbon salınımları ile VW'ninkileri. 1.4 motorlu "jipler" üreten bir şirket bu VW dediğin, amerikan hayvanlıkları yapmıyorlar yani.

Neden amerikalı üreticilere saldıramıyor bunlar onu soruyorum ben. Bildiğin iki yüzlülük yahu.

Ek olarak anasayfadaki kampanya manifestosu / raporunu da okudum, 40 sayfa falandı galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Neden amerikalı üreticilere saldıramıyor bunlar onu soruyorum ben. Bildiğin iki yüzlülük yahu.

daha önceden de benzer problem yaşayan vw cevre gönüllülerinin tepkileri dolayısı ile hatasından dönmeyi başarmış ender firmalardan biridir ve bu yüzden biz greenpeace olarak vw yi hatasından dönmesi icin uyarıyoruz ve
düzeltmesini istiyoruz.

boldladım bak
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Çektikleri filmde de evin çitleri dışında her şey boru gibi copyright'lı, telif hakkı bir yana izin bile almamışlar herhalde ki Lucas kaldırtıyor videoları tek tek.

Doğadan başka hiçbir şeye saygısı olmayan, gücünün yettiği ve prim yapabileceği şeye mal gibi saldıran hipster'ların nesine saygı duyup nesini destekleyeceğim ya, namaz kılıp kul hakkı yiyen müslümanlar gibi bir şey yani. Ayrıca gold'un da dediği gibi bu herifler abuk subuk renklere boyanmış camper/1303'lere bayılmıyor mu? Eminim hepsini ellerinden çıkartacaklardır şimdi :p

BELEŞ STAR WARSLI TİŞÖRT LAN, YÜRÜYÜN AÇ TÜRKLER
Teveccü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...