Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişli'de mevzu

Yalnz

Öne çıkan mesajlar

cuimd.

şimdi seyrettim tamamını. alışkın olduğumuz görüntüler bunlar. şişlideki basın açıklamasını polis neden dağıtmak istemiş bilmiyoruz tabii ki. Sırrı Süreyya ordayken ben aşırı bir abukluğun gerçekleşeceğine pek inanmıyorum.

ordaki polise de kızmamak lazım. emiri veriyorlar atın gazı sıkın bombayı diye. ister istemez polis de emre itaat etmek durumunda kalıyor. sonuç itibarıyla üzücü görüntüler.
Sosyal ağlarda paylaş

gene bi hastaneye atmışlar gaz bombası. hastalar hastaneden dışarı çıkmak zorunda kalmış. hemde acil servisin olduğu yere.

POLİS HİÇ BU KADAR DOSTUMUZ OLMAMIŞTI

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/269/Milletvekillerinin%20protestosuna%20biber%20gaz%C4%B1/D26175521.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

cuimd.

şimdi seyrettim tamamını. alışkın olduğumuz görüntüler bunlar. şişlideki basın açıklamasını polis neden dağıtmak istemiş bilmiyoruz tabii ki. Sırrı Süreyya ordayken ben aşırı bir abukluğun gerçekleşeceğine pek inanmıyorum.

ordaki polise de kızmamak lazım. emiri veriyorlar atın gazı sıkın bombayı diye. ister istemez polis de emre itaat etmek durumunda kalıyor. sonuç itibarıyla üzücü görüntüler.

bu ne reha ya yuh
Sosyal ağlarda paylaş

hedehodohop said:

orda en az 7-8 tane sol parti bayrağı gördüm , haberlerin sadece ''bdp'' diye bahsetmesi garip

O 7-8 tane sol parti bayrağı BDP'nin öncülük ettiği emek-demokrasi bloğu(bir emekten yanalar,bir demokrasiden yanalar ki demeyin gitsin)içindeki particiklerin bayrakları.
Terörizm propagandasına en sert şekilde müdahale etmeli.Onun haricinde insan gibi tepkisini dile getirenlere dokunmamalı,dokunamamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye ki?Teröristin nesine sempati duyar insan?
Bugüne kadar Taksim'de, Dolapdere'de, İstiklal Caddesi'nde aynı adamlar dükkanlarda cam çerçeve bırakmıyorlardı.Polis bu zamana kadar gösteri yapan üniversiteli öğrencilere,memurlara,işçilere,emeklilere yaptıklarının onda 1'ini yapmadı bu teröristlere.Daha 2 ay önce Taksim'den Unkapanı'na bu teröristlerin binlercesi ellerini kollarını sallayarak yürümedi mi?Otobüslerin,arabaların,hatta itfaiye aracının camlarını molotoflarla indirmedi mi?Anaokulunun bahçesine molotof atmadılar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...