Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FRF

kath

Öne çıkan mesajlar

S_burti said:

Hahaha sufim le enderonum tembel olmasalardı torunları olurdu :D. Biri 67 biri 70 doğumlu :D

SWG ilk başladığım gün sufi bana bir speeder alıp 3-4 saat başımda gezerek bana oyunu, temelleri ve çevreyi tanıtmıştı. Mynok döverek teras kasi kasmıştım.

Gerçek bir master-padawan duygusu yaşamıştım ama ilk günden.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

S_burti said:

Hahaha sufim le enderonum tembel olmasalardı torunları olurdu :D. Biri 67 biri 70 doğumlu :D

SWG ilk başladığım gün sufi bana bir speeder alıp 3-4 saat başımda gezerek bana oyunu, temelleri ve çevreyi tanıtmıştı. Mynok döverek teras kasi kasmıştım.

aynen banada butun oyunu anlatmıstı medıc kastırmıstı allah razı olsun demıstım :)
Sosyal ağlarda paylaş

THARKAS said:

sostizm said:

S_burti said:

aynen banada butun oyunu anlatmıstı medıc kastırmıstı allah razı olsun demıstım :)

Çok gençleri bu bahanelerle yoldan çıkardığı söylenir ama bilemiyorum işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese Selamlar,

Bende kardesim, adaşım odesa mail atınca frf toplanıyor diye hemen tası tarağı toplayıp geldim. frf sitesindeki acc inaktif olunca sizi burda buldum =) swtor daki şifre hatırlatma maili gelir gelmez guilde başvurumu yapacağım =)

Dlaew olarak yine ticari olarak öberir 100 tane harvester dikermiyim bilmiyorum ama her daim bik bik e hazır olarak anatolian bazaardan 18 vendorluk yer talep etmekteyim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...