Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni anayasadan beklentileriniz nedir?

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Ülkemiz, 12 Haziran'da demokrasi kültürü ile dünyaya örnek oldu. Seçene selam, seçilene kutlu olsun. Seçimin galibi AK Parti ile muhalefet partileri CHP ve MHP'yi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Yeni iktidarın ülkemizi 2023 hedeflerine taşımasını bekliyorum. Demokrasinin güçlenmesi siyasete itibar katıyor. Bakın 12 Eylül referandumunun ardından normalleşme ve sivilleşme süreci tamamlandı. Gelinen aşamada önümüzde yeni anayasa hedefi var. Türkiye 2023 itibari ile ilk 10 ekonomi arasında olacaksa demokraside de önemli adımlar atmalı. Sivil, özgürlükleri genişleten ve Türkiye'yi kucaklayan bir anayasaya acilen ihtiyacımız var. Bugün ekonomi ile demokrasi at başı gidiyor. Demokrasinin güçlü olduğu ortamda ekonomi serpilir. Ülkemizin barışı esas alacak demokrasi ve insan haklarına saygılı bir sivil anayasaya ihtiyacı olduğuna kuşku yok.

Haydi, hep birlikte istikrar sursun
TURKIYE Buyusun !!!
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bizim internet sansuru dedigimiz olay;
Avrupada coktan beri yururlukte olan, filtreleme sisteminden ote bisey degildir. 4 farkli tipte filtreleme olucak, filtrenin ne boyutta ve neleri icerdigi ise tamamen kullanicin kararina birakilacaktir. Ozgurluk hak da olsa, sinirlari olmalidir, hicbir ozgurluk sinirsiz olamaz, devlet toplumun genel ahlak, orf ve adetlerine gore yasayisimizi duzenlemekle yukumludur.

Gozaltilara gelince ise, yargi surecinde olayla ilgili yorum yapmak yakisiksiz kalir. Ortada bir darbe plani oldugu iddaa edilmekte ve bu da belgelerle desteklenmektedir. Gecmisimize soyle bir baktigimizda, Turkiye Cumhuriyeti 'ndeki olumlu degisiklikleri gozlemleyebilmek, gunumuzde Fransa 'daki Fransiz icin bile mumkundur.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın arkadaşlar, hala grev hala seçim barajı hala dokunulmazlık diyorsunuz. Bende size diyorumki bunların düzeltilmesinin önünde anayasa bir engel değil bunların olmamasının sebebi bizim sözde seçip yolladığımız milletvekillerinin işine gelmiyor olması yoksa sen seçim barajını kaldırıyorum dersen anayasa engel değil , dokunulmazlıkları kaldırıyorum dersen anayasa engel değil, aynı şekilde memura grev hakkı vericem dersen de anayasa engel değil

Bakın zihniyet değişimi olmadan anayasa değişsede birşey olmaz. Yeni anayasa yapacaklar diyelim; adam diyecek ki memura grev hakkı veriyorum ama onu gidecek öyle bir düzenleyecek ki memur çıkmaz ayın son çarşambası grev yapabilecek.Önemli olan uygulamadır anayasayı gözünüzde çok büyütüyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

tafircan said:

bugun bizim internet sansuru dedigimiz olay;
Avrupada coktan beri yururlukte olan, filtreleme sisteminden ote bisey degildir. 4 farkli tipte filtreleme olucak, filtrenin ne boyutta ve neleri icerdigi ise tamamen kullanicin kararina birakilacaktir. Ozgurluk hak da olsa, sinirlari olmalidir, hicbir ozgurluk sinirsiz olamaz, devlet toplumun genel ahlak, orf ve adetlerine gore yasayisimizi duzenlemekle yukumludur.

Gozaltilara gelince ise, yargi surecinde olayla ilgili yorum yapmak yakisiksiz kalir. Ortada bir darbe plani oldugu iddaa edilmekte ve bu da belgelerle desteklenmektedir. Gecmisimize soyle bir baktigimizda, Turkiye Cumhuriyeti 'ndeki olumlu degisiklikleri gozlemleyebilmek, gunumuzde Fransa 'daki Fransiz icin bile mumkundur.

genel örfünü yerim senin. hali hazırda var zaten filtre ISPler tarafından sunulan. o da kesmezse 3rd party software sçenekleri de mevcut. bu yöntemler istenildiğinde gayet efektif kullanılabiliyorken bu dayatma neden? kıvırma hiç boşa.

ikinci paragrafına ise şu swf gelsin tam uyuyor çünkü
http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...