Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fusion Excel

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar fusion excel hakkında bilgisi olan varmı? fetullahcılar satıyomuş,önce istemedim ama sonradan alıp hediye ettiler bana 3 gündür takıyorum migren ve reflü sancılarım geçti lan:S reklam demeyin de, abi harbiden çok ilginç birşey kolye gibi takıyorsun v.s psikolojik diyeceksinizde migren için kullanmadığım ilaç kalmadı :S 3 gündür rahat uyku uyuyorum resmen lan mucize gibi birşey,varmı bilgisi olan bunun hakkında? içinde birsürü madde varmış kolyenin nedir bu zararlımıdır,ne değildir bilen varmı harbiden söylesin kararsız kaldım şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

x said:

Quantum Kolye (Scalar Energy Kolyesi) vücudun biyolojik gelişimi için gerekli olan skaler enerjiyi üretir. Pozitif enerji akışını sağlar ve enerji dengesini korur. Vücutta zayıflayan enerjiyi iyileştirir. Zayıflayan enerjiyi iyileştirerek vücudun sağlıklı olmasını sağlar.

http://i855.photobucket.com/albums/ab119/john2cook1/smileys/facepalm-1.gif?t=1308135854
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.fusionexcelturkey.com/bilgi-fe-deney

yuh resmilere bak

said:
Fusion Excel Kuantum Kolye, belirli büyüklükteki parçacıkları özellikle izole edilmek üzere sınıflandırılmış ve teknik olarak doğal rezonansları için tasarlanmış mineral parçacıklarından meydana getirilmiştir. Ardından parçacıklar, Nano Füzyon teknolojisi kullanılarak belirli oranlarda yeniden birleştirilmişler, çeşitli yüksek ısı füzyon metotları kullanılarak moleküler seviyede kaynaşmış ve yapısal olarak birbirlerine bağlanmışlardır.

Minerallerin ve füzyon teknolojilerinin kombinasyonu, enerjinin katalitik dönüşümünü ortaya çıkarır böylelikle herhangi bir sıvıya aktarılarak nano moleküler yapıyı yenileyebilme yeteneğine sahip kalıcı bir doğal skaler rezonans oluşturulabilir.

Yenilenmiş moleküler yapı, sağlıklı kaynak sularındaki yapı ile benzerdir. Meyve ve sebzelerdeki gibi, insan vücudu da zaman içinde nano moleküler yapısını kaybeder, yaşımız ilerledikçe, hücrelerimizin sıvı emebilme yeteneği azalır, enerji sıvısının sağlanabilmesi için kuantum kolye kullanılarak, hücre, moleküler seviyede yeniden hidratlaştırılabilir.

Fusion Excek Kuantum Kolyeleri, manyetik ya da elektriksel değildir ve herhangi bir bakım gerektirmez. Gerekli k40 rezonansını da içeren bir skaler enerji alanı yayarlar; dingindirler ve radyo aktif değildirl
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

arkadaşlar fusion excel hakkında bilgisi olan varmı? fetullahcılar satıyomuş,önce istemedim ama sonradan alıp hediye ettiler bana 3 gündür takıyorum migren ve reflü sancılarım geçti lan:S reklam demeyin de, abi harbiden çok ilginç birşey kolye gibi takıyorsun v.s psikolojik diyeceksinizde migren için kullanmadığım ilaç kalmadı :S 3 gündür rahat uyku uyuyorum resmen lan mucize gibi birşey,varmı bilgisi olan bunun hakkında? içinde birsürü madde varmış kolyenin nedir bu zararlımıdır,ne değildir bilen varmı harbiden söylesin kararsız kaldım şimdi

http://www.youtube.com/watch?v=g_eqdsv9cfY&feature=related

ayar babında değil, bu amcayı hatırladım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...