Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tropico 4

Revangelis

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
fixmen said:

Çok garaj olunca 400 nüfustan sonra İstanbul trafiği başlıyor. Oyuna yolları upgrade gibi bişi eklemeliler + toplu taşıma fln. Tek şeritli yol kesmiyor bir süre sonra, alternatif yol üretmek gerekiyor. Ya da eğer varsa adanın farklı yerlerine liman yapıp export yapacakları ona göre ayarlamak faydalı oluyor. Son 3 bölüm benim :).
ehehe bunu yazacaktım. campaign takılıyorum henüz, çok iyi olduğum söylenemez, 8. leveldayım hatta. ama bir önceki levelda oyun bitmesine rağmen devam ettireyim dedim (defcon'lu bölüm), bir noktadan sonra köprüsünde kazı olan istanbul trafiğini yakaladım.

gayet mantıklı bir büyüme deniyorum: ev, farm, ranch, mine, logging camp falan aynı anda gibi giderek büyüyerek.. lakin oyunun başlarında halkın mutlululuğunu sağlamam çok zor oluyor, bu birincisi. ikincisi de yine başlarda özellikle, church, army base falan üniv ve lise mezunu isteyen yerlere adam alamıyorum hayatta. çözüm var mıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya yolları trafige gore değil direk en kısa yola gore seciyo tropiklerimiz.

o yüzden bütün herseyı aynı nopktaya koyarsanız en kısa yol ınanılmaz trafik oluyo.
birbirine yakın uzunlukta yollar kurarsanız aynı noktaya gıden, direk 1 yol yerine trafik cok azalıcaktır.

bıde sıms deil ole hospıtaldan dotor cıkıp alan etkili heal atmıyo, hasta olan gelıyo hastaneye halıyle evlerıde yayın adanın etrafına gruplar halınde, yanında marketplace olsa yeterli coğu zaman. trafiği cok rahatlatır.

bolumune gore ılk 2 secım zaten zorlu gecıyo bazen ılk 3. ben hıc kılısı falan yapmıyorum mesela bı yerlerden kısıcaksın bı ıkı fraksıyonu gormezden gelıceksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Geçen gün tüm dlc ler ve oyun birlikte 0.39 dolara düştüğünü görünce satın aldım çok efsane geyikler dönüyor oyunda. Tek sorunu biraz fazla kolay gibi geldi.

Daha önce bu seriyi hiç oynamamış olmama rağmen şu an 10. görevdeyim ve çoğu görevde en ufak bir zorlanma dahi olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...