Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tropico 4

Revangelis

Öne çıkan mesajlar

başta altın madeni bulursan çöm, uzak olması önemli değil yol çek hemen. yoksa diğer madenlerden kur. bir iki logging camp kur. mücevherciyi aç gold madeni mücevhercisiz olmasın. ardından lumber mill. turizm iyi güzel de endüstri çok sağlam para getiriyor importları açmayı unutma. evlerin yoğun olduğu yere marketplace yap millet açlıktan ölmesin. genel olarak dinci ve çevrecilerin isteyeceği yerleri talep olmadan yapma başta. şu an farkettim ki yazmaya devam edersem sağlam wot olacak en zevklisi oynayarak öğrenmek.
Sosyal ağlarda paylaş

abı ınanılmaz komik olmus oyun bu sefer. geberiyorum gülmekten

genel story line cok komik zaten, ama su isle desoliana mı ne görevinde.

"el presidente oalrak kendimi dünya lideri olarak göstermem lazım. ama bu ada bir ülke değil bu ara, öle bi yer" diye baslıyo görev zaten, sonra adayı eski suclu adası kolonisi statüsüne geri kazandırıp sonra bağımsızlık ilan ediyoruz soviet yardımıyla. işler iyice kızıp sovyetler karayiplerde kolonizasyonu kınıyoruz dediğinde amerikanın "bakın bizde sizin kınamınızı kınıyoruz! derdimiz adamları soymakd eğilki bakın para vericez onlara" diyip sonra 20.000'i nereye yatıralım treasuryemi swiss acc'tamı diye sorması. yetmeyip "ya hepsini calarsan amerika kızar bak, bence birazını cal" diye nasihat etmesi.

her mesajda ayrı gülüyorum zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en çok şuna gülüyorum:
Radyocu Sunny büyükelçiyle ropörtaj fln yapıyor, soruyor adamızda en çok sevdiğiniz, beğendiniz şey fln ne diye, adam diyor adanızdaki lamaları çok beğendim. Kızda diyor ben lamaları hiç sevmem çok kaba ve tükürürler diyor. Elemanda cevap olarak aynen annem gibi diyor ahahaha.
Bir de yoldaş Saşa ile yaptığı ropörtaj güzel :).
Sosyal ağlarda paylaş

merak ettiğim şey, eşşek gibi apartman basıyorum kiraları 0'a çekiyorum, apartmanları klimayla donatıyorum yetmiyor bir de üstüne free housing çakıyorum ama gerizekalılar hala etrafa shack konduruyo. ben de siliyorum hepsini heh. nedir bunun olayı, illa anca yarısı dolmuş 50 tane apartman mı yapmak lazım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

az yapıosundur apartman. shack yıkmak manasız terkrar cıkarlar. yeterince onut yap kendi kendine kaybolur shackler zaten.

senın atladığın nokta evli olmıyan ciftlerinde 1 oda kullanması evli cocuklu ciftlerinde. bınaya tıklatıığında odaların iki kişi iki kişi gözüktüğü için sana sanki yarısı boş gibi geliyodur.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi o apartman yaptığın halde boş kalması olayı bende de oluyor. sanırım uzak bi yere filan yaptığında öle oluyor yani gidip uzakta bi yere 20 tane ev yapma . mesela başlangıç yerinden uzak biyere 4-5 fabrika maden falan yaptıysan yakınına orda çalışanların oturacağı ev de yap bide garage. garage çok önemli başta farketmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

evleri merkezde toplamanın zararı yok. ama uzaklara arabayla gden adamların arabayla dönmesi önemli. onun ıcınde garaj lazım.

yoksa atıyorum fullenip statlarını gidiyolar hersey güzel, ama normal calısma saatleri bitmeden dönüyolar. cünkü bitirip cıkslaar eve ginede kadar cok ac kalıcaklar cok uykusuz kalıcaklar gibi durumlar var.

yolca harcanan boş zamanda cabası. o zamanı healtcaredır entertainmenttdır falan için kullanslar zaten daha mutlu oluyolar.

iyi garage dizmek lazım etrafa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...