Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

macbook gidiyo lan 150 liraya falan

forçen

Öne çıkan mesajlar

181.30 dan satıldı

her teklif 0.05 den verildiyse ve fiyat artışı 0 dan başladıysa tolamda 3626 teklif yapılmış demek oluyor

bu ihaleye katılanların hepsi 50 tl ye 55 er teklif almış olsalar 65.92 den yuvarlayarak 66 adet 50 tl lik paket vardır

en kötü ihtimalle 3300 tl ye satılmış oluyor işte alet eh bir de alıcının ödeyeceği 181.30 u da katarsak toplamda 3481.30 tl oluyor

hiç fena değil

ama altivi den farkı altivi çekiliş hakkı veriyordu burada ise ihale var o yüzden bu site kolay kolay patlamaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tuzak degil bildigin online bidding sistemi. Benzeri ozellikle Ingiltere bazli cok site var. Turkiye'de bir kac sene once ben de bir arkadas ile girismeyi dusunduk de sonra vazgecmistik. Eskiden Tr'de denendi diye hatirliyorum.

Bu sektorde bildigim en iyi is yapmis ve en cok para kaldirmis site www.swoopo.com

swoopo da ben de 6 ay kadar kastim. cok para yatirmadim tabi ama hem sistemi iyice anlamak hem de bir sey kaparim belki diye farkli saatlerde farkli taktiklerle denedim de cok zor.

genelde kasanlar ufak magaza sahibi tipler. sitede 3000 poundluk bid aliyorlar. sonra macbook gibi saglam bir urune abaniyorlar. 1000 pound harcayip urunu 30 pounda aliyorlar. toplamda harcadiklari da goruldugu gibi 1030 pound + kargo vs

urunun satis fiyati 1500 pound olsa kardalar.

ha bazen ne oluyor 1000 yerine atiyorum 50 pound harcayip da kazanabiliyorlar. bazen de urun fiyati 1500 pound iken adam 2500 pound harciyor ustune urune de 200 pound oduyor. zararda..

genele bakinca da butun hafta boyunca bu adam deli gibi kasip cogunlukla kapatiyor urunu ve kara geciyor.

olan da %99 sen ben gibi az para ile bidding kastiranlara oluyor.

bir urun piyasa satis fiyati 1500 pound ise bidding sonrasi bu urunu kazanana 10 pounda satiyorsa bu site aslinda toplamda o urune kasan butun herkesten belki 5000 pound toparliyor zaten.

swoopo da 6 ay boyu araliksiz her gun izleyerek bazi urunlerden 35000 pound kar ettiklerine pek cok kez tanik oldum.

adam bir urunden bu kadar kar ediyorsa 10 tanesinden 500 pound zarar etse ne kadar koyar? :)

daha epey detay vererek anlatabilirim sistemlerini de gerek yok hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...