Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

LuNiZ said:

bigun biri cikcak 2000 li yillardan kalma fotolarimizdan birini buraya koycak, rezil olcaz diye korkuyla bakiyorum su topike her uplandiginda..

ama hep bi dram hep bi troll.. owww yea ;) good job marines ;)

edit: konuyla direk alakali degil, yine son birkac sayfaya baktim da.. genel anlamda hissettigimi paylasayim dedim. yanlis anlasilmasin :D

Abi sizin videonuz geçti elime ankara rakı buluşmasından sonra ki kimseler görmesin duymasın ya haha
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

oldum olası şu şarşörleri neden 3 çizgi koyduklarını bilemedim

Teorik olarak piyade tüfeği ile uçak belli bir irtifadaysa baraj ateşi açılarak düşürülebilir ve T.S.K 'da bunun eğitimi verilir. Şarjördeki beyaz çizgiler ile nişan alırsınız, bu esnada tüfek şarjör çizgileri üstte görülebilecek şekilde yan tutulur. uçak hızı ve mermi hızı bir olmadığından dolayı baraj ateşini uçağın belirli bir mesafe önünde oluşturursunuz, ya tutarsa kafası ile düşürmeye çalışırsınız uçağı.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

Llama said:

Teorik olarak piyade tüfeği ile uçak belli bir irtifadaysa baraj ateşi açılarak düşürülebilir ve T.S.K 'da bunun eğitimi verilir. Şarjördeki beyaz çizgiler ile nişan alırsınız, bu esnada tüfek şarjör çizgileri üstte görülebilecek şekilde yan tutulur. uçak hızı ve mermi hızı bir olmadığından dolayı baraj ateşini uçağın belirli bir mesafe önünde oluşturursunuz, ya tutarsa kafası ile düşürmeye çalışırsınız uçağı.

llamanın şarjöre şarşör demesini ve sanırım askerde öğretilen bu bilgiyi esgeçmesini tek bir şey açıklayabilir.
istanbulda askerlik yap taksimde takıl sooora ''askere gittim ben'' de. cık cık cık
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

Llama said:

bf mi oynuyoz lan bu ne asdf
Sosyal ağlarda paylaş

en az 20 tane şarjör'e çizmiştim onları ya. bir de havadan gelen hedefin yönünü ve cinsini tarif etmek etmek için çeşitli bayrak ve işaretler var tim lideri işareti veriyo uçağa dik bir şekilde sağa sola siper alıyosun. lanet olsun denetlemelere. şit. =(

bir de kimyasal bomba atarsa en az zararı almayı gösteriyorlar tam komedi. kıçın bombaya dönük atlayıp topuklarını dik tutarsan gelen gaz topuklara çarpıp yükselip vücudunun üstünden geçiyormuş. kimyasal bomba atarlarsa ölürsün arkadaş ne bu gereksiz çaba =)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

stimpak said:

Llama said:

bf mi oynuyoz lan bu ne asdf

ehueh askercilik oynarken öğrettiler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...