Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

senko said:

getir tabi ya
yeni lezzetler görsün damağımız

bende birkez daha ardbeg getirtebilirsem türkiye'ye tattırırım sana da.

birbirimize bira içidiğimizi canlandırdım.

İçimde birşeyler öldü ama bir yandan hoşuma da gitti.

http://i.imgur.com/wQPr0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Llama said:

ben bira içemiyorum artık yaa
hazımsızlık yapıyor mide

efesin bomonti'nin hazımsızlık yapması normal, hem nası bi şerbetçiotu kullandıkları belli değil hemde bi şekilde çok hızlı fermante ediyorlar ağır bişi çıkıyor ortaya

casberk içiyorum
yada tuborg
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Ben bira insanı değilim ama moskova'da malchik mı ne, öyle bir bira vardı.

Çoook iyiydi. Bulursam getiririm size 1'er 6 pack.

moskova deyince aklıma geldi

jaguar diye bişi varmış bira değil de alkollü enerji içeceği gibi bişi , tadına bakan sağda solda arıyordu bi ara

Sosyal ağlarda paylaş

leffe he diyince bulunamıyor ya türkiye de
ki benim ankaranın bile unuttuğu yerde becks bulmak için çabaladığımı düşünürsek leffe hayal kalıyor
guiness zaten yok sanıyorum türkiyede.

ahh aslında paran ve vaktin olcak almanya - belçika turu yapcaksın böyle tek tek butik bira tesislerini bulcaksın, ne kadar çeşit varsa deneyeceksin
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

xunn said:

Ben bira insanı değilim ama moskova'da malchik mı ne, öyle bir bira vardı.

Çoook iyiydi. Bulursam getiririm size 1'er 6 pack.

moskova deyince aklıma geldi

jaguar diye bişi varmış bira değil de alkollü enerji içeceği gibi bişi , tadına bakan sağda solda arıyordu bi ara

naşestviye diye okunan, nasıl yazıldıgına dair bir fikrim olmayan bir festivali bu içecek düzenlemişti.

Herifler konser alanının üstünde 3 tane savaş uçağı ucurdular vızır vızır. Kızıl ordu'da mazot bol tabi.

İçecek de gayet güzel bu arada. Ama nasıl girdi belli değil fiyatı.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

hazır kaptırmışken elma martinide alalım karşılık olarak yarın öbürgün size sıcak şarap tutosu olarak geri dönecek hemde resimli

ben şöyle yapıyorum apple martini'yi

yine shaker'ı soğutacaksın yine 1cl martini döküp hafifçe çalkalayarak tercihen apple schnapps bulamazsan applejack onu da bulamazsan elma suyu alıyorsun 2cl koyuyorsun, sonra da 4cl votka koyup (bunu da elma veya başka bişi aromalı yapma çok bayıyor) sonra da buz koyup iyice çalkalıyorsun ve martini bardağına koyuyorsun yine
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

NolaxThensbane said:

hazır kaptırmışken elma martinide alalım karşılık olarak yarın öbürgün size sıcak şarap tutosu olarak geri dönecek hemde resimli

ben şöyle yapıyorum apple martini'yi

yine shaker'ı soğutacaksın yine 1cl martini döküp hafifçe çalkalayarak tercihen apple schnapps bulamazsan applejack onu da bulamazsan elma suyu alıyorsun 2cl koyuyorsun, sonra da 4cl votka koyup (bunu da elma veya başka bişi aromalı yapma çok bayıyor) sonra da buz koyup iyice çalkalıyorsun ve martini bardağına koyuyorsun yine

Selçuk ıslandım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...