Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm # 6

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Şimdi okumaya fırsatım oldu oturup, çocuğun kafası baya karışık. Baya ama.

said:
ya resmen utandım şu an kendi derdimi bıraktım üzülüyorum yani.25-30 yaşında insanların yaptığı muhabbete bak.kendime bebe derdim ben ona da utandım su an.o mature,überzeki geçinen senin gibi beyinsizlerden 10 yaş büyük değilsem zeka olarak ne oliyim yani.tanımadığı bi insan hakkında nasıl bu kadar atıp tutabilir ya insanlar şaşırdım şu an.aslında o kadar da şaşırmadım yani paticik nasılsa burası.karşındaki insan ulan hayvan herif.tanımadığın bi insanı nasıl bu kadar aşağılarsın bana bi açıkla ya.el aleme attention whore damgası yapıştırıp duruyosunuz sen kendine hiç baktın mı yav**k herif.o white knightçı ex şakirt dediğin kız gorunce "oh azdım yeaa" diye taşşak muhabbeti çeviriyomuş gibi yapıp aslında kız için dibi düşen yavşak asosyaller varya hani,onlar sizden daha faydalı abicim şu foruma.götü kalkık bi kız varsa şu albüme fotoğraf koymadan da takılıyo götü tavanda merak etme sen.sizin gibi 2 tane yavşak da çıkıp kızcağız fotoğraf koyunca AHEAUEA loser whore muhabbeti çevirip tanımadığı güzelim insanı paticiğe küstürüyo.

bundan 1 sene once balon rage moda olmuştu ya hani heryere yapıştırıyodunuz esnaf lokantası falan muhabbeti olan.yahu adam inanılmaz haklıymış ya.şu paticik dediğin yer birbirine kral deyip kendini kral zanneden 10 tane hayatsız pisliğin takılıp ego tatmini ettiği bi yermiş.paticiktekilerden başka gerçek hayatta arkadaşın var mı bi sor kendine.siz bi avuç loser,loser geldiniz loser gideceksiniz abicim bu dünyadan bak 20 yaşında bebenin tavsiyelerine kulak ver,si**** git bi aynaya bak ben ne y****k yiyorum diye bi sor kendine.otur bi düşün güzelce.

he ben bunu jaffaya yalakalık olsun diye yazsam albüme yazardım onu da merak etme abicim mesajımın silinip alıcağım uyarıdan bandan korktugum falan yok.jaffa değil rasmona yapsanız aynı şeyi yine yapardım kafanı yorma.siktirin gidin bi kendinize gelin allah aşkına ya.o incici tayfayla doldu burası üstadlar gidince diye bahsettiğin şey forumu ayakta tutuyo su an.o sonradan gelme yavşak ezik diye bahsettiğiniz tipler olmasa çekilicek çile değil paticik.girip okiyim bişey ogreniyim falan yalan.

cevap vs yazma zahmetine girme yazıcaksan s*****de değil çünkü.hiçbiriniz değilsiniz.millete attention whore deyip forumdaki kankilerine "baksana nasıl ezdim" demek için reputation kasan gerizekalılarla muhattap olmicam bundan sonra.bak ben de arada ingilizce konusup tarz gorunebiliyorum,biraz küfür ettim ama durumu gözüne daha iyi sokmak içinde onlar.al sonuna da istediğin pony fotoğrafını koy sen benim 12 gb lık IMG arşivim yok asosyal gibi.severdim seni valla bak anime izlemem ve img arşivi yapmam dışında benzer zevklere sahiptik takip edip gordugum kadarıyla da nasıl bi mentalite varsa artık anasını siktin bende bıraktığın bütün izlenimin 2 günde.s*****de midir?değildir.umrumda da değil.

al bunu da yapıştır albüme istersen milletin özel mesajlarını deşifre uzmanı karaktersiz bi adamsın nasılsa.beklerim yani.

tl;dr: Mad.

Hayır suçladığı şeyleri de yapmadım işin komigi, jaffa'nın özel mesajını paylaşmam gibi bir durum yok, onun da küfretmesine ragmen.

Jaffa'ya direkt sadece çirkinsin demiştim.

Ne koymuş arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gerçekten ugrasmak için koymadım. Koymamı istiyormuş zaten belli, a farewell to arms çekmiş adam. Yani şimdi ben buna dalga geçmeye girersem satır basına 10 dakikalık malzeme çıkarırım da aynı konu beni baydı.

Üzüldüm lan. Valla üzüldüm yani. Mesajı ilk aldıgımda 2-3 satır okuyup sonraya bırakmıştım, bu kadar buruk bir arkadaş oldugunu farketmemişim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

martini tuto isteriz

istediğin martini tuto olsun
hemen hemen başka kokteyl bilmem zaten

kokteyl martini istiyorsan, martini dry veya extra dry seçeceksin, sonra kaliteli güzel bir cin alıcaksın
nedir bunlar
gordons olur, bombay olur magellan olur london hill olur.

sonra alıyorsun shakerını buzlukta soğutuyorsun biraz. Soğuttuktan sonra 1cl martini ile shakcerı ovalıyorsun iice. böyle shaker'a yedirdikten sonra martiniyi 4cl cin koyuyorsun içine, bol bol da buz atıyorsun sonra karıştırıyorsun.

ama iyice karıştırıyorsun, tercihen 2dakika civarlarında

sonra bir süzgeçle kokteyli koyuyorsun martini bardağına, hop içine de bir adet yeşil zeytin atıyoruz.

tadaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:

Beyler adam hakli

Dediklerini yapmış olsam haklı da. Kıza sadece çirkinsin dedim abi.

sonra bir ton niye böyle yapıyorsun öm'ine bu bu bu yüzden diye gayet iki dakika sarcasm'ı kapayıp anlatıcam diyip açıkladım saga sola vurmadan.

Hatuna kilolu yada çirkin demememiz gerektiği sanırım bugünün dramasının kıssadan hissesi arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ha benim martiniden yana tercihim çoğu zaman rosso'dur.

rosso'nun kokteyle fln ihtiyacı yoktu zaten. viski bardağına yarım rosso ve 4 buz atarım rahatıma bakarım.

şimdi diyecekler ki manhattan var.

diyecek olan arkadaşlar üzerlerine alınabilir ama manhattan gelmiş geçmiş en karatersiz içecektir. kola'nın bile değeri daha yüksek gözümde.

viski ile martini karıştırılmaz arkadaşlar, hemde hiçbir koşulda karıştırılmaz. ikisinin de bambaşka karaakterleri var. Karıştırırsanız saçma sapan bişi çıkar ortaya.

yok ben illa manhattan yapcam diyorsanız gidin corn whiskey fln kullanın, yazık etmeyin güzelim bourbon ve scotch'lara
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...