Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

göbekli arkadaşlar

kermit

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

ben de 10 kilo verdim ama sporla verdim. hem de 3 ayda.

öyle 1 ayda 8 kilo falan çok sağlıksız.

bende 1 ayda 8 kilo verdim walla gayet te normal şekilde hemde ama suan durdu gibi bişey ilk 2 hafta 5 kilo pat diye gitti zaten sonraki 2 hafta yırtındım 3 kilo daha icin hedefim 12 kilo vermek 4 kaldı işte ;p

verilio verilmez diye bişey yok yane erkeklerin daha kolay gerçi kilo vermesi. hep öle derler :p
Sosyal ağlarda paylaş

Delyyyy said:

yeterince şişmansanız 1 ayda 15-20 kiloda verirsiniz. çok matah bir durum değil.
this.

normal kilom 75-78 arasi biseyken 93'e kadr ciktim amerika sagolsun. 85'im su anda, 1 ayi az gecti iste, her gun 5km kosu + aksam yemegini kestim yerine meyve falan yiyoyurm, yetti de artti bile. hele ilk haftalar bildigin her gun 1 kilo azaliyodu, simdi plato yapti tabi artik zor kisim. 80 de tamamen normal olur 77 gibi faln zayif olurum baya diye dusunuyorum, bakalim. kizlar tas gibi vucuduma hasret kalmisti, artik adonisim yine canlar yakmaya basliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

Delyyyy said:

yeterince şişmansanız 1 ayda 15-20 kiloda verirsiniz. çok matah bir durum değil.
this.

normal kilom 75-78 arasi biseyken 93'e kadr ciktim amerika sagolsun. 85'im su anda, 1 ayi az gecti iste, her gun 5km kosu + aksam yemegini kestim yerine meyve falan yiyoyurm, yetti de artti bile. hele ilk haftalar bildigin her gun 1 kilo azaliyodu, simdi plato yapti tabi artik zor kisim. 80 de tamamen normal olur 77 gibi faln zayif olurum baya diye dusunuyorum, bakalim. kizlar tas gibi vucuduma hasret kalmisti, artik adonisim yine canlar yakmaya basliyor.

olm sen davar olmuştun orda
hani bildiğimiz inek davar dana falan onlardan
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Abicim Türk adam, yani Türk tüyüyle, kılıyla, mangalıyla, fasılıyla yetişen adam için göbek yastıktır, bi zenginliktir. Bunu kızlara anlatamazsınız, bunu karı tavlamak için de kullanamazsınız. Bu ayrı, insanların nev-i şahsına munhasır bi şey. Bunu yaşayamıyosan da no-lifersın, tatavasın annadın mı? Bunu öyle es geçmicen, öyle basit bi şey deil o

got six packs?

problem?

http://blog.clockwork.com.tr/wp-content/uploads/trollface2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

balon da ne kulturunden bahsediyosa.. gobek olmayınca kulturde bi kayıp olmuyo.. rakını da iciosun mangalını da yapamıyosun seni dıslıyosa arkadasların baska sebepler ara..

ya of sen ne bilip bilmeden atlıyosun onu çözemedim. daha neden bahsettiğimizi ne geyiğimizi yaptımızı bilmiyosun bana yok rakını da içiyosun yok mangalını da yapıyosun bıdı bıdı
Sosyal ağlarda paylaş

ya hakiki alfa erkeği dediğin avcı ve savaşçı ruhlu olmalı. kilo başarı oranına -120% debuff veriyo. hayatın her yerinde başarılı olmak isteyen biri kilolu olmamalı, türüne ve ailesine koruyucu olabilmeli, potansiyel dişisine kanat germelidir.

ALFA ERKEĞİ (arkadan tekno müzik)

http://www.realsubliminal.com/_data/images/template/manand2bikinigirls.jpg

o değil de hepimiz kardeşiz, çok dışladık kilolu insanları bu başlıkta. alfa dediğin ilham dağıtmalı. gidin fitnessa kaydolun hadi sdjhsf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...