Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone, Turkcell, internet paketi ve kazıklama (dikkat!)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bunu yazili mi soylediler sozlu mu? eger sozluyse yazilisini iste.

yazili olarak da "beni kandirdiginizi ve art niyetli, haksiz bir ucret talep ettiginizi dusunuyorum. 60YTL indirim teklifinizi de ilk basta aldigimi iddia ettiginiz hizmeti almadigimin bir gostergesi olarak algiliyorum. yine ayni cercevede detayli internet kullanim bilgilerimi benimle paylasmama kararinizi da bu art niyetli tutumunuza bagliyorum." gibi suclayici bir mail gonder.

bu durumda isi ne kadar ciddi takip etmek istedigine bagli olarak bunu noter araciligiyla ya da iadeli taahhutlu olarak dilekce gibi de gonderebilirsin. eger eminsen daha sonra tum masraflarini turkcell'den talep edebilirsin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır çözülmedi yorumun gözükmüyor. diğer kullanıcıların da yorum yapmasını kapatmışlar. kapatmasalardı ben de döşicektim alta.

bi daha aç last. bu şikayetin linki ver böle böle çözülmediği halde oraya çözüldü diye not düştüler, aramadılar bile falan.. yüklen kanka şikayeti açar açmaz buraya linki at da ben de giydiricem altına :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi tekrar aradılar, neden 60 TL indirdik adlı BIDIBIDI konuşmasını dinledim. Mantıksız cevaplar devam ediyor.

Yine tek tek anlattım telefonda neden haksız olduklarını, ucu açık bir şekilde bitirdim konuşmayı.

Diyorki kadın "size inanmasak 60 TL indirmeyiz."
Ulan inanıyorsan silersin 100 TL'lik kullanımı. O kadar tutarsız şeyler söylüyorlar ki inanılmaz.

Vodafone paklayacak beni heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

hep öleler zaten. ttnet için ben de aynı şeyi yaptım sildiler 2 tane wotumu yılmadım açtım defalarca. akşam saat 11 gibi aradılar ankaradan arıyorum hedehödö buyrun orcan bey falan...

bi de callcenterların kuralları var siz ona ana avrat küfür de etseniz sesini cıkaramaz.

kişisel değil de genel olarak küfürlere başladım ben tamam sakin olun vs. sabah açıldı net :)

bunların anlayacagı dil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha öncede Vodafone'da 30tl'lik paketteydim. Ama faturalarım çok konuştuğumdan dolayı 60-95 arası geliyordu. Adamlar kendileri aradılar. Şu tarifemiz var. Sizi bu tarife içine aldığımızda artık bu kadar yüksek faturalar ödemeyeceksiniz diye. Bu bile ap ayrı bir güzelliktir. Hatta 80tl küsür olmuş faturamı da 55 tl'lik paket olarak gösterdiler. Ve daha da konuşmaya devam ettim. Fatura o ay 58tl geldi mesajlarla beraber... İnternet paketiyle beraber faturam hiçbir zaman 70'i geçmedi. Bir de tanıdıklarım aradığında kapatıp ben arıyorum. Ve bu konuşma paketini bana vodafone kendisi arayıp tavsiye etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...