Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hilal cebeci twitterda cilgin atiyor

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

mertadam said:

Vayy,sataşıp lafı yiyince küfür-hakaret etmece.
Burada eğer moderatör harbiden görevini yapan bir adamsa ve harbiden de pati'nin kurallarını uyguluyorsa senin BANlanman gerekiyor.Zavallı seviyesine inmen de cabası.

Zavalli seviyesi derken ? Kendinden bahsediyorsun olsa gerek. Kusura bakma "opmek" kelimesini ne anlamda kullandigin gayet anlasiliyor.

Hani sen bu kadar gereksiz bir adamken kimse gidip "mod nerdesin at sunu" demiyorken sikistigin ilk anda "moderator soyle boyle bir adamsa" diye gazlaman priceless oldu gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok öyle değil.
Gelip bana sataşan ve şu sayfada günlerdir bulunan adamların hemen hepsi Hilal Cebeci fotoğraflarını paylaşıp onun hakkında konuşmaktan hoşlandıklarını her halleriyle belli ederken doğrudan beni ABAZANlıkla suçlayan; bunun karşılığında da bence uygun bir cevap alan ve neticesinde (tabii ki) karşılık veremeyerek hiç tanımadığı ve bilmediği birisinin(yani benim) cinsel tercihim ile ilgili AKLI SIRA aşağılayıcı bir ifade kullanan(ki bildiğin küfür bu)bir adamın forum kurallarına aykırı davranışının tespitini yapıyorum.

Burada eğer eski üye-yeni üye ayrımı yapılmıyorsa, az önce yazdığın doğrudan forumdan 1 ay uzaklaştırılmanı gerektiren bir suç.

Diğer açtığım konu başlıklarında da sürekli bana sataştığını işini hakkı ile yapan bir moderatör rahatlıkla tespit edecektir(he,onun cezası var mı,yok mu bilmiyorum).
Sosyal ağlarda paylaş

mertadam said:

Yok öyle değil.
Gelip bana sataşan ve şu sayfada günlerdir bulunan adamların hemen hepsi Hilal Cebeci fotoğraflarını paylaşıp onun hakkında konuşmaktan hoşlandıklarını her halleriyle belli ederken doğrudan beni ABAZANlıkla suçlayan; bunun karşılığında da bence uygun bir cevap alan ve neticesinde (tabii ki) karşılık veremeyerek hiç tanımadığı ve bilmediği birisinin(yani benim) cinsel tercihim ile ilgili AKLI SIRA aşağılayıcı bir ifade kullanan(ki bildiğin küfür bu)bir adamın forum kurallarına aykırı davranışının tespitini yapıyorum.

Burada eğer eski üye-yeni üye ayrımı yapılmıyorsa, az önce yazdığın doğrudan forumdan 1 ay uzaklaştırılmanı gerektiren bir suç.

Diğer açtığım konu başlıklarında da sürekli bana sataştığını işini hakkı ile yapan bir moderatör rahatlıkla tespit edecektir(he,onun cezası var mı,yok mu bilmiyorum).

Bilisim suclarinin forum'larda kullanilacak kurallar kitasinin 345345. bendine gore ...

Ya bi git.

Bir yandan kizlar icin bacak arasi namustur muhabbeti yapip bir yandan burda agzinin suyu akarak kari kiz muhabbeti yapiyorsun. Abaza deyince de aliniyorsun. Bir de su "moderator adamsa" olayi cikti simdi.

Hani soyle ADD'ciyiz boyle eylem yapariz falan derken duzgun bi tip zannetmistim de yasini basini almis les bi tipmissin.
Sosyal ağlarda paylaş

Israrla hakaret etmeye devam ediyorsun.
Canın bir şeye sıkılmış ve anlaşılan bu şekilde tatmin oluyorsun.
Ama ben senin tatmin malzemen değilim.
Ayrıca "moderatör adamsa" şeklinde bir ifadem de yok.Sen aklın sıra suçundan sıyrılmaya çalışıyorsun.

Bu başlıkta ne olduğu,ne paylaşıldığı gayet açık.Hal böyle iken buraya girdiğinde yemek tarifi, Türkiye'nin meseleleri,Ergenekon soruşturmasını mı tartışmamızı bekliyorsun?Abaza-abazanlık ifadelerini ederek rahatlıyorsun,anlıyorum ama bir yere kadar.Hoşuna gitmeyen bir konu ise git hoşuna giden konuyu oku.
Tipik amaçsız adamsın.
Bak bu konu başlığını da rezil ettin.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu zaten rezildi ya. Korkmana gerek yok o yuzden. Ha klavyelerin yabis yabis olmasini kastediyosan benimle ilgisi yok onun. Tamamen sizden kaynakli o.

Bu arada Hilal bakire midir acaba ya ? Bakireyse arli namuslu kadin deriz simdi buna di mi ? Hani bize kalmis ya.

Aman be ya yatiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Di'yi en son ödüllüsoru çok feci trollemişti, sonra banlanınca da kızmıştı adam. E abicim sen de aynısını yapıyorsun ahahahah, ayıp yani. Aleni bir biçimde ettiğin laflara bak.

Hakaret davaları 5 sene sürüyor ama getirisi bayaa iyi oluyor, hatırlatırım. Dikkatli olsun bence herkes. Abartmayın sanalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...