Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyurken dinlenecek şarkılar

Proxa

Öne çıkan mesajlar

slipknot - people = sh*t :-P

anathemanın yavaş şarkıları olabilir belki[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

Empyrium dinle mışıl mışıl uyutur seni..[signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

Opeth-Damnation albümü çok güzeldir uyumak için. Sonra Blind Guardian-Forgotten Tales fena değildir uykuya. (Gerçi ben yatarken hepsini dinlerim BG'nin ama. Ben hastalıklıyım :P) Gregorian dinleyebilirsin. Süper gidiyor uyurken.[signature][hline][ quote ]Bonus, 06 Eylül 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
artık bu sene yokum öss var topiclerinden çok 3 ay yokum zina işledim kendinize ii bakın topcleri gorucez ehrhalde yakında ben bile acabilirim o topiclerden .p [ /quote ]

Sosyal ağlarda paylaş

uyku öncesi için damnation baya iyi, ayrıca imkanın varsa -radyo bilgisayar falan- uykuya daldıktan sonra da müziği tavsiye ederim, rüyanızda daha önce hiç dinlemediğiniz şarkılar dinliyosunuz ve sabah kalktığınızda gerçekten dinlenmiş oluyosunuz.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...