Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fnatic.sen röportajı

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

zerg ırkını korea vs allstarda özellikle felaket başarılı temsil eden fnatic.sen ile bi roportaj şey ettim.

Huseyin ' Pentagram ' METE : merhaba sen röportajımı kabul ettiğin için teşekkürler,seni herkes biliyor ama kısaca kendinden bahsedermisin?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:üniversiteyi haziran'da bitiriyorum, mali muhasebe okuyorum. 2003'ten bu yana starcraft oynuyorum, her zaman da Zerg'le!

DEVAMI İÇİN

http://www.teamv4.com/index.php?site=news_comments&newsID=23

Sosyal ağlarda paylaş

Huseyin ' Pentagram ' METE : merhaba sen röportajımı kabul ettiğin için teşekkürler,seni herkes biliyor ama kısaca kendinden bahsedermisin?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:üniversiteyi haziran'da bitiriyorum, mali muhasebe okuyorum. 2003'ten bu yana starcraft oynuyorum, her zaman da Zerg'le!

Huseyin ' Pentagram ' METE : Seni aslında Broodwardan beri takip edenler iyi bilirlerki,istikrarını herzaman sürdüren bir oyuncusun.Peki şuan Fnatic.Sen yüzde kaç performasına ulaşabilmiş durumda?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:tam kapasiteyle oynadığımı düşünmüyorum, geliştirmem gereken çok şey var. Protoss her zaman tehlikeli ve sentry'ler de dengesiz! Dünyadaki en iyi oyuncu olmak ve katıldığım tüm turnuvaları kazanmak istiyorum, ana hedefim bu.

Huseyin ' Pentagram ' METE : Seni özellikle Korea vs World AllStar maçlarında tanımayanlar fazlaca tanıdı,Korede ayrı bir motivasyon ilemi oynadın?Oradaki başarı sırrı neydi?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:Kore'de oynamanın iyi olduğunu düşünüyorum. Çok iyi bir antreman programları var ve çok sıkı çalışıyorlar. Çevrenizde strateji tartışabileceğiniz insanlar olması güzel. Tayvan'da da aynı şeyi TeSL ile yapıyoruz! Umarım herkes Kore'deki gibi takım evlerine kavuşur.

Huseyin ' Pentagram ' METE : Fnatic.MSI 'nin GosuCoaching şampiyonluğunda en çok emeği olanlardansın, Dignitas ile olan final maçında kaybedeceğinizi düşündünmü?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:Naniwa'yla olan 5. maçta kaybedeceğiimi düşündüm. Gerçekten çok iyi oynuyordu ve muhtemelen force field'ları Kore dışında en iyi kullanan oyuncu. Ordusuna yanlış bir komut vererek büyük bir hata yaptı, o andan sonra kazandığımı biliyordum ve mutalisklerimi dans ettirdim.

Huseyin ' Pentagram ' METE : Blizzard'ın seni merkezine davet ettiğini okuduk,Blizzarda ' zerg oyuncularını sevindircek ne gibi tavsiyelerin olucak?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:hayır, üzgünüm. Sadece birkaç tane tek kişilik oyun oynadım, bana sırlarını vermediler.

Huseyin ' Pentagram ' METE : Mevcut Zerg ırkının en yetersiz gördüğün yada orantısız bulduğun yanları neler?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:Şu an infestor gerçten iyi. Hatta bence eğer doğru kullanılırsa Zerg'ü en güçlü ırk yapıyor; ancak hala Protoss late game'inin çok güçlü olduğunu ve Zerg için yenmesinin çok zor olduğunu düşünüyorum. Zerg'ün early game taktikleri çok kötü, o yüzden çoğu zaman all in yapmak zorunda kalıyorsun.

Huseyin ' Pentagram ' METE : Bizler seni genellikle oynadığı takımda uzun yıllar oynayan,sık takım değiştiren birisi olmadığın şeklinde tanıdık.Fnatic.MSI takımında oynamayı düşündüğün süre nedir?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG:Fnatic takımını seviyorum. Xeris en iyi menajer ve TT1, Fenix gibi oyuncular çok güçlü. Harika bir takım ve içinde bulunmaktan memnunum.

Huseyin ' Pentagram ' METE : Şüphesiz takım arkadaşların senin kadar başarılı oyuncular.Ama keşke şu oyuncu bizde oynasaydı dediğin birisi varmı?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG: Pek sayılmaz

Huseyin ' Pentagram ' METE : Tayvan'ın Starcraft2 de ataklar yaptığını görüyoruz.Özellikle Tayvan markası TteSPORTS oyun camiasına hızlı girdi.Ülkenin oyuncuları için bu güzel bir haber olabilirmi sence?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG: Evet, tabii ki. Tayvan'da TeSL var ve Kore'deki gibi büyük bir pro ortamı oluşturacağız. Birçok sponsorumuz ve harika oyuncularımız var ve yakında dünyanın en iyileriyle rekabet edebileceğimizi düşünüyorum.

Huseyin ' Pentagram ' METE : Bildiğin üzere biz Türk oyuncuları WCG ve ESWC yada Dreamhack şeklinde profesyonel organizasyonlara katılamasakta, birçok başarılı oyuncu çıkartıyoruz.Daha iyi olabilmeleri için onlara nasıl bir tavsiye verebilirsin?

Chiacheng'Fnatic.Sen' YANG: Sadece çok çalışın!

http://www.teamv4.com/index.php?site=news_comments&newsID=23
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nedir ya? Burası paylaşım platformu değil mi?

Paticiğe konu açmışsın ben gidip umrumda olmayan bi v4 sitesine girmek zorunda mıyım?

Reklam yapmak için yapıyorsan bu çalışmaları hiç gerek yok. Oraya kendi sitenizin reklamını koyup, sırf visitor çekebilmek için buraya konu açmanız doğru mu?

Bizim bu forumda az çok karşılıksız yaptığımız bütün paylaşımlar enayilik miydi yani?

Uğraştım buraya koydum görmek isteyen başka sitelere gitmek zorunda kalmasın diye, ayıp olmasın diye de kaynak linkini koydum. bir de üstüne silinmiş mesajım.

Forum moderasyonu kankalığı bırakıp doğru olanı yapmalı artık. Forum kurallarında benim mesajımın silinmesini gerektirecek hiç bir madde yok.

Bir daha da SC camiyası için çalışıyoruz demeyin en azından beni inandıramazsınız. Herkes çıkar peşinde koşuyor anladığım kadarıyla. Şaka gibi gerçekten orada yazanları buraya koydum diye mesajı sildirmişler.

8. Internet bölümü dışında diğer bölümlerde site reklamı yapılamaz. Reklam veya tanıtım için açılan konularda aşırıya kaçılmamalı ve forumun kullanım amacının dışına çıkılmamalıdır. Site adresi odaklı açılan konuların hepsi Internet bölümünde yer almalıdır. Ara ara gereksiz mesaj atıp konuyu yukarıda tutmaya çalışılmamalıdır.

bu madde forum kurallarından. paticik gibi bir forumun starcraft bölümüm böyle yönetilmesi ne yazıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

deathwarrior

DeathWarrioR said:

Bu nedir ya? Burası paylaşım platformu değil mi?

Paticiğe konu açmışsın ben gidip umrumda olmayan bi v4 sitesine girmek zorunda mıyım?

Reklam yapmak için yapıyorsan bu çalışmaları hiç gerek yok. Oraya kendi sitenizin reklamını koyup, sırf visitor çekebilmek için buraya konu açmanız doğru mu?

Bizim bu forumda az çok karşılıksız yaptığımız bütün paylaşımlar enayilik miydi yani?

Uğraştım buraya koydum görmek isteyen başka sitelere gitmek zorunda kalmasın diye, ayıp olmasın diye de kaynak linkini koydum. bir de üstüne silinmiş mesajım.

Forum moderasyonu kankalığı bırakıp doğru olanı yapmalı artık. Forum kurallarında benim mesajımın silinmesini gerektirecek hiç bir madde yok.

Bir daha da SC camiyası için çalışıyoruz demeyin en azından beni inandıramazsınız. Herkes çıkar peşinde koşuyor anladığım kadarıyla. Şaka gibi gerçekten orada yazanları buraya koydum diye mesajı sildirmişler.

8. Internet bölümü dışında diğer bölümlerde site reklamı yapılamaz. Reklam veya tanıtım için açılan konularda aşırıya kaçılmamalı ve forumun kullanım amacının dışına çıkılmamalıdır. Site adresi odaklı açılan konuların hepsi Internet bölümünde yer almalıdır. Ara ara gereksiz mesaj atıp konuyu yukarıda tutmaya çalışılmamalıdır.

bu madde forum kurallarından. paticik gibi bir forumun starcraft bölümüm böyle yönetilmesi ne yazıktır.

sakin ol şampiyon.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar uğraşmışlar sponsor bulmuşlar, site hazırlamışlar. 2 tık fazla alsalar bence güzel olur.

ayrıca buradaki hemen her başlıkta dışarıya linkler var, neyin peşindesin anlamadım.

ha şurada belki haklı olabilirsin: bu konuyu kendi takım başlıklarının altına yazabilirdi. yazmamış, bence gene sorun yok; ama adminlere konuyu intikal ettirebilirsin, onlar bir sorun görebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

adamlar uğraşmışlar sponsor bulmuşlar, site hazırlamışlar. 2 tık fazla alsalar bence güzel olur.

ayrıca buradaki hemen her başlıkta dışarıya linkler var, neyin peşindesin anlamadım.

peşinde olduğum şey mesajımın şak diye silinmesi. niye buraya v4 linki koydular derdinde değilim. oradaki yazıyı buraya koydum insanlar uğraşmasın diye şak diye silindi. bak türkçesi yok mu filan diyenler olmuş. böyle sadece link konulmuş çoğu kişi bakıcak olsa bile üşendiğinden bakmayacak. hem daha fazla kişi okusun hemde az uğraştırsın diye koydum buraya. v4 linkini de altına koydum yazı buradan diye.

anlamıyorum ki buradan oraya en fazla 20-30 kişi gider bakmaya zaten. ne gerek var böyle bi harakete. biri gelip dostum kaldır 2 tık fazla alalım dese yine kaldırırdım ben. bi öm atıp silsen mesajımı buraya bunları yazmazdım bile.

aşırı tepki verdiysem kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

kısaca bu adamın patiye link vermek için uğraşmasına gerek yok. e o zaman adamın site vs ile de uğraşmasına gerek yok, ne yapacaksa burada yapsın.

mesajın silinmesine içerledin de, sanki mesajında bir fikir, eleştiri vs vardı ben onu sildim gibi anlaşılıyor. yaptığın c/p sildiğim için özür dilerim.

mete sen de git kendi sitende oyna ya da biliyorsun oraya gerek yok, gel buraya yaz okusun insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

mesajın silinmesine içerledin de, sanki mesajında bir fikir, eleştiri vs vardı ben onu sildim gibi anlaşılıyor. yaptığın c/p sildiğim için özür dilerim.

öyle deme baya bold filan geçmiştim resmide kopyalamıştım. emek vardı. emeğe saygı + rep :)-D.

neyse konu kaldığı yerden devam etsin lütfen olan olmuş roportajı baltalamayayım daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...