Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HEPAR için çıldırma başlığı

kermit

Öne çıkan mesajlar

dediğimi anlamamışsınız anlamakta istemiyorsunuz ysk nın seçsis sistemi uzaktan müdahale edilir yani sandık görevlileri oyları sayar sonra makineye yazar makine ysk merkezine yollar orda ana bilgisayrda toplanır işte asıl iş burda ana bilgisayara müdahale ediliyor ayrıntılı bilgi için: http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=3952.0
bu site 22 temmuz seçimlerinde yazmış bu yazıyı okuyunca daha net anlarsınız.
bu arada pkknın dağ kadrosundakiler meclise girdi sesiniz soluğunuz çıkmadı dert etmediniz de osman pamukoğlu yıllar boyunca vatan için kahramanca savaşan adam meclise giremeyince afedersiniz diliniz şey gibi çıkmış ne istiyorsunuz bu adamdan hileli seçim var anlayın işte sitedeki yazıları okuyun 22 temmuz seçimlerinin sonucu 1 hafta önceden amerikanın bir gazetesinde yayınlanmıştı bir düşünün...
Sosyal ağlarda paylaş

mevlana cahille konuşmak bilgeye işkencedir der.hiç kimse bir gaziye hakaret edemez 92 93 yıllarında pkk ile mücadele etmiş 7000 teröristi öldürmüş bir kişiye davranışlarınızı kınıyorum ayrıca hiç kimse bir partiye oy verildi diye küçük düşürülemez yada hakaret edilemez derdiniz ne anlamadım ama siz gidin küçük beyinlerinizle %50 lik %25 lik %10 luk gruplarda olun ben aydınlanmış vatanseverlerle %0.30 luk yerde olmayı tercih ederim.nemrut dünyanın en büyük ateşini yakp içine hz.ibrahim peygamberi attığında bir karınca ağzında su damlası ateşe koşuyordu.bunu gören diğer karıncalar gülüp o ateş bir damla suyla sönmez nereye gidiyorsun diye sordu.oda safımı belli etmeye diye cevap verdi.bizde safımzı belli ettik sizde.kimin safı doğru elinizi vicdanınıza koyun ve düşünün.
not:bu sitenin yöneticisi kimse derhal bu konuyu kitlemeli ve silmeli.anlaşılan bazıları parti liderlerine özenip ona buna hakaret etmeye özenmiş.pkklılar meclise girdi bir gazi meclise giremedi bu bizim ayıbımızdır siz gidinde bdp meclise girdi diye çıldırın yada ot gibi yaşayın beni artık ilgilendirmez ALLAH size akıl fikir verirde doğru yolu bulursunuz inşallah...
Sosyal ağlarda paylaş

losstghost said:

mevlana cahille konuşmak bilgeye işkencedir der.hiç kimse bir gaziye hakaret edemez 92 93 yıllarında pkk ile mücadele etmiş 7000 teröristi öldürmüş bir kişiye davranışlarınızı kınıyorum ayrıca hiç kimse bir partiye oy verildi diye küçük düşürülemez yada hakaret edilemez derdiniz ne anlamadım ama siz gidin küçük beyinlerinizle %50 lik %25 lik %10 luk gruplarda olun ben aydınlanmış vatanseverlerle %0.30 luk yerde olmayı tercih ederim.nemrut dünyanın en büyük ateşini yakp içine hz.ibrahim peygamberi attığında bir karınca ağzında su damlası ateşe koşuyordu.bunu gören diğer karıncalar gülüp o ateş bir damla suyla sönmez nereye gidiyorsun diye sordu.oda safımı belli etmeye diye cevap verdi.bizde safımzı belli ettik sizde.kimin safı doğru elinizi vicdanınıza koyun ve düşünün.
not:bu sitenin yöneticisi kimse derhal bu konuyu kitlemeli ve silmeli.anlaşılan bazıları parti liderlerine özenip ona buna hakaret etmeye özenmiş.pkklılar meclise girdi bir gazi meclise giremedi bu bizim ayıbımızdır siz gidinde bdp meclise girdi diye çıldırın yada ot gibi yaşayın beni artık ilgilendirmez ALLAH size akıl fikir verirde doğru yolu bulursunuz inşallah...

aydinlanmissinda lise terk filan sanirim, paragraf diye birsey ogretiyorlar turkce derslerinde cok sahaneymis.
Sosyal ağlarda paylaş

losstghost said:

yoo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...