Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arayıpta bulamadığım iki film

Ryan

Öne çıkan mesajlar

ne kadar arasamda Pi ve Requiem for a dream filmlerini bulamıyorum delirmek üzereyim varmı acaba aranızdan satan yada olan çekip gönderebilicek olan ?
hiç olmadı bildiğiniz bi yer varmı bu filmlerin satıldığı ?[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

Sosyal ağlarda paylaş

ya antalyadayım burda bişey bulmak imkansız
istanbulda nerde var tam eminseniz açık adres filan verme imkanınız olursa birine aldırırım yada ne biliyim belki aranızdan süper bi insan çıkarda alıp bana yollar (GAZIMIDA VERİRİM)[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Bahariye Caddesinden Moda'ya doğru devam ettiğinizde Süreyya sinemasını geçtikten 100 metre kadar solda Alaca vardır, onun sokağında hemen sağda The End diye bir yer var, üst katta son derece geniş bir VCD arşivi bulabilirsiniz..[signature][hline]Try not! Do ... or do not

Hey you
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand divided we fall
Sosyal ağlarda paylaş

)^[[#(^]8?) ben boyle memleketin. Ben de antalyadayım. shining'i 50 yere sordum hiçbiyerde yok. Getirtin diom. Eski filmler bulunmaz diolar. Sinir oldum ya. Antalya'da olup elinde shining olan varsa bi zahmet ozelden ulaşsın bana. Çok minnetar kalıcim.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...