Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 2:Trivia Question :P

Aegean

Öne çıkan mesajlar

ehe yani o kadar da ipucu verdik alkolik diye oyunda alkolikliği hakkında muhabbet ettiğiniz kac adam var? neyse cevabımız tabeke new reno daki father tully ilk bilen arkadasımız arcane olduğu icin miniminnacık bir hediye olarak minigun veriyoruz hayırlı uğurlu olsun :-P[hline]Sazanlıyorum öyleyse varım
-Sazan Kral Aegean
Sosyal ağlarda paylaş

ehe
ben minigun düşmanıyım hoca.. :)
bende Sam'e veriyorum o zaman o minigun ı...
mutant insan el ele güzel bir gelecek için...
*! Sam bakmazken dual gauss pistol ile matrixe girer uçar filan sonra Sam e critical koyar*
*!ama hain mutant hp fazlası nedeniyle hala yaşamaktadır*
-ehehe pardon horrigan sandıydım.. :)
bugün bi ara bende bi soru sorcam
ama yeterince kazık bulamadım eheh[hline]
But who knew that this day wasn't like the rest
Instead of taking a test
I took two to the chest
Sosyal ağlarda paylaş

işte benim sorum:
(bayaa kazık hatta ben yeni öğrendim :))
Fallout 2 de nerede düşen bomba görüntüsü görülüyor ?

bu arada şöyle bişe buldum bilen var mı ?
----You can access the unimplemented Den area by pressing 3 when choosing your destination on the town map. You can get a Shovel from Smitty's evil twin's shack, and in case you wonder, if you kill everyone here no one in the "real" Den will care. You can even kill Anna's double, which is not possible with the real Anna.----[hline]
But who knew that this day wasn't like the rest
Instead of taking a test
I took two to the chest
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bone herhalde fot'taki 4 horsemen encounter'ını demiyorsun? onlar 14000 üzeriydi :) (herifleri öldürmek baya vaktimi aldıydı)

popeye'nin dediği jinxed perkli pariah's dog, 750 hp sahibi..

ekleme: lol 40 yıllık trait'e perk dedim ama size bir perk gibi kazandırıyordu sanırım jinxed'i. hiçbir emir veremiyorsun ve gebertmeden kurtulamıyorsun. fakat bir bug sayesinde luck'ı +1 arttırabiliyorlarmış o köpekle. müthiş bir walkthru vardı nma'de, her f2 oynadığımda onu açıyorum nasılsa 7. kere başladım geçen gün :)[hline]OMG OMG OMG LOL!??#!#= w0t WiL hapen NEXT??!
OUr h3r0 is D-E-D !!?!111 WTF 0mG. 2 B KONTINUED : DDDDDDDDdd

[Bu mesaj Sam tarafından 29 Ekim 2002 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bridgekeeperlar ne iştir? yane ne yapıyorlar neden ordalar hikayeleri ne amaçları ne sordukları sorular ne cevapları ne?
benim de kaşıma çıkmıştı ama en alttaki cevabı seçip salladım adam bağararak patladı :) herhalde verdiğim cevap çok aptalcaydı da adam kendinden utandı patladı herhalde...[hline]Yeni bir meyhane keşfettim, mezarlığın karşısında. Artık beni sorarsanız ya meyhanedeyim ya da tam karşısında...
Sosyal ağlarda paylaş

hayır sorduğu soruya karşı soruyla cevap verirsen patlıyor. bilmene de gerek yok zaten tek seçenek o. f2'deki film referanslarından biri bridgekeeper:

Reference to Monty Python's Holy Grail - You can encounter bridge keeper during your jurneys. He'll ask you three questions, and if you survive, you get his Robes.

four horsemen encounter'ındaki sorun grup liderini eleman durumuna düşürüp elemanlardan birini lider yapması bug'ı. kendim de yaşadım faq'larde de okudum, her gördüğümde load ediyorum mecburen.

tactics'i benim kadar bitirmiş fallout veteranları bile zor bulunuyor black isle forumlarında, hepsine akıl veriyorum adamların son bir aydır kingsword nickiyle, bir ara uğrayın size de veririm bende bol ehu :-p[hline]OMG OMG OMG LOL!??#!#= w0t WiL hapen NEXT??!
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız başlıkta fo2 yazıyor dikkatinizi çekerim.. :)
ben fo 1-2 yi bi kere bitirdim
ama iyi oynadım herşeyi yaptım denedim falan..
zaten birkaç ayda bitti.. oradan belli olur oynayış stilim :)
yani demek istiyorumki iyi bilmek için x defa bitirmiş olmaya gerek yok.. :)[hline]Guns don't kill people... We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

olur mu canım her oynayışta değişik bir karakter denemek bambaşka tecrübelere yolaçıyor :)

benim en son tactics karakteri 8 CH'li, 2 lvl'da bir perk alan (divine favor ownz) bir hanım kardeşimiz mesela :-p ve gamespy'da 150k skirmish oyunlarında 8 CH'li karakterimi yenen çıkmadı belki 10 kişiyle oynadım 8-)[hline]OMG OMG OMG LOL!??#!#= w0t WiL hapen NEXT??!
Sosyal ağlarda paylaş

ne değişik karakteri baldur mu bu
bende onu düşündüm fallout un kaybettiği tek nokta karakterlerin birbirine çok yakın olması
dungeons and dragons ta çok farklı birbirine
yeni karakter açmak daha zevkli oluo[hline]Guns don't kill people... We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...