Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internette yapacak bişey bulamamak

Zaybird

Öne çıkan mesajlar

Zaybird said:

abi şimdi şöyle oluyor.pc başına geçtiğimde öncelikle facebook a biraz bakıyorum sonra paticik.işte oyun falan oynuyorum bide.başka neler kullanabilirim mesela.

Bence biraz sosyalleş. iş bul, okula git.

Zaybird said:

sex yapabiliyorken ona gerek duymuyorum.

yalan söylemek seni daha iyi yapmayacak. :/
Sosyal ağlarda paylaş

film izlemeyi ben de istiyorum ama işte.ama var.internet bağlantım düşük hızda.düşük demeyelim normal hızda.1 mbit işte.online izlesem diziyi mutlaka bi yerlerde takılıyor bekletiyor.sinir edici bir durum bu.indirmek istesem uzun sürüyor indirmek.satın almak desen bi yere kadar artık servetim yok.en mantıklısı indirmek oluyor heralde.oyun falan steamde indirimden kapıyoruz arada.çoğu filmi dediğim gibi indirerek izliyorum.bazen online olarak açıyorum diziyi sesini kapatıyorum arabellek dolmasını bekliyorum falan.okulu ve okumayı hiçbir zaman sevmedim zaten.hem bu yaştan sonra okumam.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaybird said:

film izlemeyi ben de istiyorum ama işte.ama var.internet bağlantım düşük hızda.düşük demeyelim normal hızda.1 mbit işte.online izlesem diziyi mutlaka bi yerlerde takılıyor bekletiyor.sinir edici bir durum bu.indirmek istesem uzun sürüyor indirmek.satın almak desen bi yere kadar artık servetim yok.en mantıklısı indirmek oluyor heralde.oyun falan steamde indirimden kapıyoruz arada.çoğu filmi dediğim gibi indirerek izliyorum.bazen online olarak açıyorum diziyi sesini kapatıyorum arabellek dolmasını bekliyorum falan.okulu ve okumayı hiçbir zaman sevmedim zaten.hem bu yaştan sonra okumam.

ben vizyon bölümündeki bugün ne seyrettiniz başlığını sömürüyorum ne zamandır. bunun haricinde imdb'deki kullanıcı listeleri var. onları da sömürüyorum. adını sanını duymadığım çok başarılı filmler izledim kullanıcı listeleri sayesinde. watch this let me sana filmlere ulaşabilmen konusunda çok yardımcı olacaktır. özellikle putlocker linkleri.
Sosyal ağlarda paylaş

dota-hon oyna

omegle takıl

indirme olayını torrent'le yap, go go piratebay.

armorgames de güzel oyunlar var zaman geçirmek için,

kendine güveniyosan biliyormusun.net takıl.

okey batak tavla satranç falan gir

bi dünya şey var işte, bulursun bişeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...