Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catacombs ile gelen siniflar..

Leath

Öne çıkan mesajlar

US da oynayan yabancilar game.dll yi hex editorle acip soyle birsey bulmuslar,bu da hangi classlarin gelecegini gosteriyor(tabi olmayabilirde):
Warlock Vampiir Forester Valewalker Animist Stalker Naturalist Guardian Magician Ranger Nightshade Bard Druid Warden Champion Hero Blademaster Mentalist Enchanter Eldritch Banshee Seer Mystic Viking Valkyrie Zealot Savage Berserker Bonedancer Runemaster Shaman Spiritmaster Healer Hunter Skald Shadowblade Warrior Thane Disciple Reaver Mage Rogue Acolyte Elementalist Fighter Cabalist Necromancer Mercenary Friar Infiltrator Sorcerer Wizard Cleric Theurgist Minstrel Scout Armsman Paladin[signature][hline]Ranger : Eldritch : Bard (Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 06 Eylül 2004 12:02 tarihinde demiş ki:
okuzlugun sinirini zorluyo mythic, zaten oyunu biraktim gibi bisey.
catacombs accountu sattiracak.

+1[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sardius II-magic/blaster-justice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 06 Eylül 2004 12:02 tarihinde demiş ki:
okuzlugun sinirini zorluyo mythic, zaten oyunu biraktim gibi bisey.
catacombs accountu sattiracak.

Valla aynısını sölüyodumda vampir,warlock veya banshee gelirse hele bide oynanabilir gibi karakterler olursa köpek gibi koşup alırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

yil 2006, 8 yeni expansion gelmis, millet ml48 raidde yeni ability aliyo fuze rampasi yapip onu lvl 74 yaptiktan sonra csden svasudu bombaliyolar...[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 06 Eylül 2004 16:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne topu tüfeği, Celestius la uzaya açıldık bile, bi gate le Imperator a geçip evren olaylarına girişecez.

Uzaylıların buffbot gezegenlerini patlatıp, speed hack vs ile suçlayacaz[signature][hline]Tonyukuk/Tunç Bilek/Melek/Ajda
Wizard/Paladin/Cleric/Minstrel - The Hun/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 06 Eylül 2004 18:45 tarihinde demiş ki:
bence gayet güzel olacak mythic dengeleri ayarlayabilirse

Mythic'in dengeyi kurdugu bi expansion solermisin bana?[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher
Necrocks - Necromancer - 1L8
Olcayto - Infiltrator - 3L4
Alaattin -Sorcerer - 2L3
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor
Sosyal ağlarda paylaş

yahu millet hep söyleniyo. bence nf ile oyun bayaa eğlenceli hale gelmiş. nesini beğenmiyorsunuz hiç anlamıyorum[signature][hline]anuria 50 armsman kay
cadet 50 polearmsman kay
kesme seker 50 scout quenivare
numune hastahanesi 50 necro quenivare
anuria 50 paladin quenivare
asker 50 mercenary quenivare
osimdi asker 50 cleric quenivare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
copperelf, 07 Eylül 2004 16:24 tarihinde demiş ki:
yahu millet hep söyleniyo. bence nf ile oyun bayaa eğlenceli hale gelmiş. nesini beğenmiyorsunuz hiç anlamıyorum

Oyun monotonlasti. Kici sikisan keep/tower a kacar oldu. Catapultlar vs. 2 saat bi yeri kusatiyosun, ayni adamlari oldurmekten 2k RP aliyosun max. vs. vs. Range classlar icin zevkli mutlaka, digerleri icin pek oyle degil kanimca.[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher
Necrocks - Necromancer - 1L8
Olcayto - Infiltrator - 3L4
Alaattin -Sorcerer - 2L3
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

Teleport ve map olayları guzel oldu bence.

Kasıcı yonu keep savaslarının uzun olması ve tower sayısının çokluğu

Ben olsam her serverdaki tower sayısını nufus a gore ayarlardım, aynı free lvl ve rp bonus gibi, bu işleri biraz daha guzelleştirir diye dusunuyorum[signature][hline]Tonyukuk/Tunç Bilek/Melek/Ajda
Wizard/Paladin/Cleric/Minstrel - The Hun/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...