Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swordfish (Kod Adı : Kılıçbalığı) ShowTV

Laistragon

Öne çıkan mesajlar

Paul Oakenfold Dünya'nın sayılı ilk 5 DJ'lerinden bir tanesidir.

Halle Berry,John Travolta'da oynuyor.

Halle Berry hatırladığım kadarıyla bir casus.Ya filmde bir sahnesi vardı orayı hatırladıkça aklım başımdan gidiyor ne hikmetse :-P

John Travolta psikopat rolünde.

Bol aksiyonlu bir film.

İyi Seyirler.[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
eXiLe UO Shard Staff Member
| ?Laistragon? | | My Photos |
Sosyal ağlarda paylaş

bence hale berry çıplakken değilde filmin başındaki kırmızı elbiseli haliyle veya aradaki victoria's secret'lı haliyle daha güzel.

ayrıca film süper saçma.adam utanmasa 3D studio max'le bi yerleri hackliyecek.küpler geliyo birleşiyo falan.[signature][hline]çok dobiyim

[Bu mesaj Ra_d tarafından 14 Eylül 2004 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işten eve şimdi geldim (work sux), bi kısmı kaçtı.
burasından izlesem noolur?
kaçta başladı?
buraya kadar neler oldu birileri anlatabilir mi?
*!utanmasa paticikten terliklerini getirmesini, masaj yapmasını filan da isteyecektir*

edik: trt 1de de gladiator varmış. üwe...
hayat neden bu kadar zor?
neden her dakika kararlar vermek zorundayız?

[Bu mesaj Emaleth tarafından 14 Eylül 2004 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

polisin hata yapıp rehinenin patlamasına sebep olduğu sahne kırpılmış mı? yoksa bana mı öyle geldi?[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

izlememiştim, izledim
hoştu, tabii bu yorumu okurken televizyonda beleşe izlediğim, evden izlediğim, koltukta yayılıp izlediğim için standartlarımın baya bi yerlerde süründüğünü unutmayınız eheh.
travolta bi nebze ama kendisine yakışmamış tabii
hugh jackman ise van odun helsing den çok daha iyiydi bence.
halle berry e vücut göstersin diye para baymaları da acaip gereksizmiş hem sahne açısından hem de filmde az gözüküyor olmasından..[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

Halle Berry'nin göğüslerini gösterdiği sahneyi direk yayınladılar şaşırdım şahsen. Böyle yapmazdı bunlar yahu allah allah. Şimdi zina yasası falan da geçmeye çalışırken show'un yaptığı politik bir mesaj olabilir mi?

*psikopatlaşmaya başladığnın farkına varır ve ortamdan yavaş yavaş uzar*[signature][hline][ quote ]zagorx, 05 Eylül 2004 20:11 tarihinde demiş ki:
-Merhaba savaşçı.
-Selam büyücü.
-Hadi geal karfura gidelim auhzuhamauuahm
-Gidelim bab. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de filmi ilk kez izledim fikir we filmdeki sürprizler (özellikle sonundaki sürpriz) çok başarılıydı
john travolta nın karizması en üst sewiyedeydi adamın bakışları bile deişmişti sanki

filmin müstehcen sahnelerinde içim bi hoş oldu bu kadar kusursuz bikaç kız birarada az filmde görülür. o 60 saniye içinde şifre çözerkenki bölüm oh yeah dedirtti
bi de halle berry war ki oy oy oyy hiç tahmin etmezdim o kadının göğüslerini bu kdr açıcağını. ama filmden sonra konuştuğum ark ım "sen bi de monster's ball u izle" dedi, bakıcaz ;)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...