Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karıncayı attım. Ölür mü ?

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

evet şimdi sizinle en nefret ettiğim ölseydim de yapmasaydım dediğim bir anımı paylaşmak istiyorum.

sobalı ev dönemindeyiz. küçüğüm ben baya, balkonun da çakma altın reklerindeki adi camekanları buhar olmuş. o devirde 7. kat demek gökdelen zaten neyse konumuz bu değil. evet onlar oradalar sayıları elliden başlayıp tahminimce duvarların içlerine doğru beşyüze ulaşıyor.

balkondaki örümceklerin yaptıkları zalim ağlardan kaçanlar birbirleriyle şeker alıp veriyorlar, birbirleriyle yiyiyorlar şakalaşıyorlar. işte o anda istenmeyen bir dış etmen, bir velet giriyor ortama.

elinde mavi bir kav kibriti. gözlerinde daha yakamadığı kibrit ateşinin parıltısı. yakacak birşeyler arıyor. önce örümcek ağlarına sarıyor, yakıyor negüzelyanıyolan diye şaşırıyor. sonra ölü karıncalardan başlıyor yakmaya ve sonra kendini kaybedip bir karıncayı kıstırıyor köşeye :( ve kuruyor ortaçağ mahkemesini. denize atalım boğulmayıp çıkarsa cadıdır öldürürüz diye bir opsiyonu yok cani veledin.

veriyor ayaklarından ateşi garibim karınca ayaklarından yukarı doğru büzülüyor. yanan kibritin siyah ucu gibi kahverengi kor bir kibritkarınca oluyor. ohalan ne değişik yandı diyor velet. hemen ufak bir toplama kampı oluşuyor orada..

gerisini anlatamam. o gün bugündür ufak bir hitler dolaşır içimde.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

NOLDU NOLDU?
offf.

ben kücükken bahceden topladigim erigin icinden k-k-k-karinca cikti. agzimda dolastilar böle FUUUUUUUUUUUU
o günden beri nefret ediorum essolesseklerden.

karincayi da yeseydin

http://1.bp.blogspot.com/_QlPs06RjA_I/S7vqR_yk82I/AAAAAAAAAOE/FPiZrQsriuE/s1600/courage+wolf.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...