Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çirkin kadın vardır

Laorx

Öne çıkan mesajlar

biz senin düşmanın değiliz ki, senin düşmanların başka.
dasaaa said:

morbid obezin tek düşmanı kalp krizi, şeker, böbreklerin iflası, karaciğer yetmezliği, yüksek kolestrol, yüksek tansiyon, aritmi, damar tıkanıklığı ve sosyal yalnızlık değil miydi abi?

e ben yokum bu tek düşmanın içinde..

sağlık olsun diyeceğim ama o imkansız sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

DoruK said:

olm böle reklamlarda filmlerde çirkin kadını oynayan kadınlara ayıp olmuyo mu ya ne düşünüyolardır niye hep merak etmişimdir

harbi ilk bunu düşündüm lan reklamı izleyince.

reklam başarılı bu arada sfd

aynen yaa, kadın için üzüldüm yani. düşünsene tescilli çirkinsin sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün taşındık. 100 kiloyum aranızda gören var ama hani kas degil tamamı yağ amerikan obezitesi 100 kilo. Taşınma için nakliyeye bildigin anadoludan o orklar geldi kamyonu eve sokup herseyı ıcıne atıp kamyonu sırtlayıp kosturarak uzaklastı hayvanlar ben elımde koliyle kaldım bende bunu tasıyorum ama ... diyerek.
Sosyal ağlarda paylaş

öle abi adamlar.

kuzenle geyiğimiz vardı öle. yer çekimini kademeli olarak attırıp bakteri gibi kısa sürelerde yetişecek bir sistem içinde bu adamları jenerasyonlarla üretelim.

sonrasında savaşta falan "abüüü şu tanku versene sırtıma" diye seslensinler birbirlerine.

adamlar hulkcan. sevimli mini hulklar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

öle abi adamlar.

kuzenle geyiğimiz vardı öle. yer çekimini kademeli olarak attırıp bakteri gibi kısa sürelerde yetişecek bir sistem içinde bu adamları jenerasyonlarla üretelim.

sonrasında savaşta falan "abüüü şu tanku versene sırtıma" diye seslensinler birbirlerine.

adamlar hulkcan. sevimli mini hulklar işte.

Yüzüklerin efendisi hayaletlerin senin tarafında savaşmasından hallice bir hamle. Tebrikler umbrella companyninizi destekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...