Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Oyun trainerları falan için www.megagames.com

Oyun gerçekten süper hızlı, güzel grafiklerine rağmen , mesela direk oyunun ortasında Alt+Tab yapınca , hiç kasılmadan windowsa dönüyor. Diğer oyunlarda baya yavaşlıyor makine bu durumda , ama Lotr açıkken arkada başka oyun bile oynanabilir gibi görünüyor. Demekki istese programcılar tnt2 ile doom 3 bile çalıştırcaklar (abartı oldu ama hehe)[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

ben co-op oynadım arkla
aynı bilgisayardan oynanıyor bir tane joystick falan bağlıysa açık oluyor.
çok zevkli
hilesiz normal de bayağı ilerledik black gate e kadar geldik ben aragorn o legolas :) ikimizde level 7 yiz şimdilik

comboları yapmak biraz zor olmuş bence savaşta combo yapacam die çok can kaybediyorum (özellikle parry+finish move combosu)

birde içimden oynamak gelmiyor hehe film spoiler oldu direk :-)[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

ehe evet filmi izlemiş gibi oluyon resmen. Allahtan sonunu falan göstermiyor.

Combo olayına katılıyom ben direk en kolay comboları yapıyorum. Orc Heaverdı , swift justice (10. levelda açılıyor) onlar basit mesela.

Ama Q+Space , yani direk orcu öldürme combosu ne kadar zor olsada yaptığında direk perfect moda sokması süper avantaj sağlıyor.

Bu arada şu Minas Tirithde falan gelen insana benziyenler insanmı yoksa Uruk-hai mi ? (Uruk-hai ler başta gandalfla dövdüğümüz elemanlarda olabilir emin olamadımda)[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

hayır uruk hai ler kalkanlarında beyaz el olan siyah giyinmiş arkadaşlar. sonlara doğru gelen kırmızı elbiseliler mordor 'un insanları.

q + space'i özellikle kalkanlılara yapın ondan sonra sürkli sol tuşa arada bir de sağ'a ve ctrl'e basarsanız zorlanmadan öldürürsünüz çoğunu. bu arada swift justice de süper bişi eğer kalkma feat'ini aldıysanız.[hline]divine sarcasm
Sosyal ağlarda paylaş

ben black gate'deyim şu an ben zar zor idare ediyorum da gandalf falan ölüyor..legolas ile deniyorum legolas çok süratli gerçekten önce aragorn ile başladım sonra legolasa döndüm.sam da çok güzel savaşıyor aslında süratinden dolayı.gizli karakterler bitirince mi açılıyor hangi karakterler??
eomer olsa keşke...
ehe ya da boromir
öyle birşey olsa oyunu 50 kez hardda bitir boromir açılacak gibi
oturur kasarım valla boromir için :)
heh boromiri ruhunu çağırsalar falan :)[hline]CsnFrp
What is Regulus?
canbir, 12 November 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi
Sosyal ağlarda paylaş

pelennor fields'da legolasla oynuyorum.
sorun olmuyo kesinlikle hiçbi ucube
fekat filler gelirken kamera onlara dönüyo ve bazen takılıyo filde. geri dönmüyo bizim elemana. var mı böyle bişeyle karşılaşmış olan. çıldırdım resmen :hrr:[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

gimli çok kötü demişsiniz de bence fıstık gibi kralla kapışırken legolasla yapamadım(lvl 3) aragorn'da olmadı (lvl 4) gimliyle yendim (lvl 1)walla çok güçlü ve hızlıda bence hız olarak ne anlamadım koşmamı vurmamı vurmada gimli dehşey zati (bu lvl'leri oyuna yeniden başlayarak fln yaptım[hline]quote oyunun hazin sonu
Happy is the one who says i'ma Turk!
Mana alassë equë inyë Turk!!!
Ne mutlu Türküm diyene!!!
K.S.D.M.P.A.L
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 17 November 2003 19:34 tarihinde demiş ki:
oyunu alcamda saat geç:) savaşlar nasıl peki orduyla mı savaşıyorsunuz siz tek başınıza savaşırken diğer dostlarında kafana göre takılıyor mu etrafta yoksa

Bazı bölümlerde teksin ve söylenen şeyleri yapıyosun. Bazı bölümlerde yanında 2 arkadaşın daha var. Seçtiğin karaktere göre değişiyo bu 2 karakterde. Senin arkandan gelip savaşıyolar senle. Her bölümde istenen farklı ESC'ye basıp Missio Tips'i okumakta fayda var. Orda o bölümde ne yapman gerektiğini yazıyor.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oyunu bitirince açılan saruman's palantir ve sauron's palantir birer bölüm! en üstte röportajların falan yanında çıkıyor ve direk exp kasmak için sauronun kini gandalf ile bitirdim ama hile yaptım çünkü inanılmaz zor.sarumanın ki daha kolay legolasla bitirdim 120 tane perfect kill var 50 tane ex. 50 tane good 70 tane fair falan
deli gibi exp. veriyor.
bir arenada dövüşüyorsun devamlı[hline]CsnFrp
What is Regulus?
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi
Sosyal ağlarda paylaş

sauron's palantir hemen açılmıyo bu arada oyunu bitirince
bi de sam, gandalf ve legolas, aragorn, gimli üçlüsünden birinin 10. level olması lazım.
rezalet bişey. hilesiz biter mi bilemiyorum. god modela bile baya uzun sürüyo...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

evet hilesiz bitmesi imkansız kesinlikle
hadi kasın bakalım sauron's palantir'i hilesiz bitiren olacak mı?
hele 20.seviye ne öyle düşmandan adım atacak yer yok[hline]CsnFrp
What is Regulus?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...