Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

başta oynayabildiğin 5 karakter var,aragorn,legolas,gimli,gandalf ve sam.frodo da açık görünüyo ama oynanamıyo,oyunu bitirdikten sonra açılıyo,ayrıca gizli birkaç karakter daha var,onlar da oyunu bitirince açılıyor.
oldukça eğlenceli bir oyun,two towerstan tek farkı grafikleri ve oyunda kullanabildiğiniz birkaç obje.(tabi bunlar ps2 için)pcde de farklı olduğunu sanmıyorum.
yanlız sürekli orc ve bilimum düşmanı kesmek kimilerine hoş gelmeyebilir daha iyisi olabilirmiş ama sonuçta bu bi aksiyon oyunu:)[hline]-Eğer seni geçen kızın adını merak ediyorsan adım HEİDİ!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bu kadar uzun suredır beklıyordum hevesım gursagımda kaldı resmen hem en dandık karakterle hemde hard da oynamak cok sıkıyor ınsanı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_UndyinG_, 09 November 2003 02:31 tarihinde demiş ki:
Yahu gandalf ile minas trith'de surları savunurken ne yapmamız lazım ork ordusunun yarısını pataklamama rağmen duvarların üstüne her şekilde çıkıyo keratalar???
Nappcas?? (gandalf'ın 3. bölümü)[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??

parry attack ile merdivenleri assaga iticen, daha sonra "mobil sur" lar gelicek:) onlar icin de merdivenlerden cikip manciniklari ateslemen gerek.

diyosan ki ben bunlari yapiyorum zaten. gerisi bilege kalmis arkadasim :p
Sosyal ağlarda paylaş

gandalf'ın lazer staff'ı ile vurmayı dene o yürüyen kuleleri, 4 tane indirince bitiyo zaten sur savunması sonrada askerle birlikde aşşağıya koşucaksın. çok uğraştırdı isede trainer'ı al sonsuz mermi ile rahat geçersin.

ama öbür türlü q + space yapıcaksın sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
black58, 09 November 2003 13:58 tarihinde demiş ki:
gandalf'ın lazer staff'ı ile vurmayı dene o yürüyen kuleleri, 4 tane indirince bitiyo zaten sur savunması sonrada askerle birlikde aşşağıya koşucaksın. çok uğraştırdı isede trainer'ı al sonsuz mermi ile rahat geçersin.

ama öbür türlü q + space yapıcaksın sürekli.

"lazer staff" zuhaha ama hakkaten oyun sanki star trek'te geçio ne o öle lightning bolt sözde lazer gibin:D

bu arada oyunun çalışan cracki için alternatif bi sitede ben veriim[hline]icq:172758290

[Bu mesaj Heffer tarafından 09 November 2003 22:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...