Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslüman olan Avustralyalı

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Ateist olup Müslümanlıkla dalga geçmekle ne insan olunur ne adam olunur ne de elit, marjinal, kaliteli tip olunur. Anca komik olursunuz. Sebep arayan zaten inanmasın arkadaş. Komik tipler var vesselam. Gerçek inanmayan zaten inanmadığı şeyle dalga geçme ihtiyacı da hissetmez. Özenti gençlik her yerde.

4 sene ateist takıldıktan sonra yine özüme dönmüş biriyim. Çoğunuzun bu haraketleri kuyruğu sıkıştığı kadar devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yooo, pek hâlâ da dalgamı geçerim. Komik ve şaçma bir olay çünkü Allah ve arkadaşları (Kali hariç, kendisi korkunç; ve Inanna, karizma kendisi).

Ayrıca:

http://forum.paticik.com/thumbnails/62f/e81/b1a/bdd/095/843/616/8d1/97d/143/94_450xNULL.gif

Bu da bonus olsun

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1146.snc4/148859_146179698764246_100001166505929_218729_7737827_n.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

DeathWarrioR said:

Ateist olup Müslümanlıkla dalga geçmekle ne insan olunur ne adam olunur ne de elit, marjinal, kaliteli tip olunur. Anca komik olursunuz. Sebep arayan zaten inanmasın arkadaş. Komik tipler var vesselam. Gerçek inanmayan zaten inanmadığı şeyle dalga geçme ihtiyacı da hissetmez. Özenti gençlik her yerde.

4 sene ateist takıldıktan sonra yine özüme dönmüş biriyim. Çoğunuzun bu haraketleri kuyruğu sıkıştığı kadar devam eder.

hayır kaliteli olduğumuz için ateistiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

tam lafını ciddiye alıyordum ki son kelimeleri yazıncaya kadar

4 sene ateis takıldım falan nedir abi ahahah

eskşden metalciydim şimdi arabesk dinliyorum gibi bişi olmus

e onun gibi bişi zaten. burada ateistim diyenlerin çoğu 5 sene içinde yine herhangi bir dine inanacaklardır. ateizm son dönemlerde moda onun etkisi bunlar. hayata isyan modunda takılanların çıkış kapısıdır bu hayatlarının belli bir döneminde. harbici ateistlerde vardır tabi fikirleri değişmeyecek tabi, onlara lafım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

tam lafını ciddiye alıyordum ki son kelimeleri yazıncaya kadar

4 sene ateis takıldım falan nedir abi ahahah

eskşden metalciydim şimdi arabesk dinliyorum gibi bişi olmus

4 sene ateistim diye milleti yiyip marjinal olmaya çalışmış,ortamlarda prim yapmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

DeathWarrioR said:

hayır kaliteli olduğumuz için ateistiz.

ve bi uyandın donunda bi ıslaklık...
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Niye inanalım aga sen bebe gibi ortam için ateist olmuşun biz öyle değiliz.

asosyaller, ortam için tip, para, çene yeterli ve hepsi de bende var kasmayın o yüzden. ben ateist takıldığım zamanlar sadece 2 tane yakın arkadaşım bilirdi bunu. asıl sizin bu yaptığınız ortam mallığı. çirkin sivilceli suratınıza bakan hatun oluyo mu bari ateistim diyince? ha?
Sosyal ağlarda paylaş

Ortam KOKTU.

Daha sizle muhattap olamam işim gücüm var.

Forumda biraz daha prim yapın belki bi hatun bulursunuz kafanıza göre.

Ha olurda bir gün bu zırvalıklarınızı birinin yüzüne karşı yapma gibi aptallık yaparsınız, burnunuza kafa yediğinizde allam beni kurtar noolur diye ağlamayın.

dipnot: ben ateistim sen müslümansın diyip MALOĞLU MAL gibi davranmaktan iyidir. ben azından gerçekçiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...