Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android cihazı unrootlamakla ilgili

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Cyanogen mod7 güzel iyi hoş fakat bi sense'li orijinal rom değil. Ya da ben beğenmedim. Stabil değil gibi. Gapps'ler gelmedi, düzgün çalışmadı. Telefonla konusurken zangır zangır titriyor random şekilde. Cihaz çok hızlıydı cyanogen ile ona lafım yok.

Şimdi sormak istediğim şu;

1- İnternette dolanan RUU falan filan diye geçen Vodafone TR romunun exe'sini çalıştırıp direk kurabiliyor muyum?

2- Cyanogen'i kurmadan önce unrevoked ile bişiler yapmıştık. Onları da bir şekilde geri mi alıyoruz?

3- Bu orijinal rom'u kurunca OTA update'lerini alabilicek miyim? Sanirim 2.1'e geri döndürecek. üstüne 2 adet update vardı biri 2.2 biri de marketi açan. Sorun olur mu?

4- Goldcard tam olarak nedir? Cyanogen'i kurarken de almıştık. Şimdi nette bakiyorum, goldcard almalısınız yazıyor. Tam ne işe yarıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

cihaz Desire.

hani stock romlar .exe uzantılı oluyormuş. HTC Sense ile bağladığında bilgisayarı exe'yi çalıştırmak yeterli oluyormuş. Fakat kimileri telefonun update almadığını söylüyor.

Ben Cyanogen'i kurarken backup almıştım. Fakat o Backup tahmin ettiğimiz backup mı bilmiyorum.

Bir de cyanogeni kurmakla root etmek ayrı şeyler galiba.

O root işlemini geri almak için ne yapılıyor hiçbir fikrim yok. Bir de goldcard falan diyorlar onu da bilmiyorum ne olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://shipped-roms.com/

Buradan da orijinal rom bulabilirsin. Goldcard ne bilmiyorum ben de. Unrevoked kullandım sadece, Clockwork menüsüne girip hallediyorum işlerimi. Telefon bayisine götürürsen de yaparlar. (Beceremezsen yapılacak şey bu tabii)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...