Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG ile sorun yasadiniz mi hic ?

zpnd

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

LG TV ile ilgili derdimi anlattim lg.com ustunden abilere ama pek kaale almadilar. Tekrar bir mail yazip cevapladim mail'lerini ama bu sefer de boyle bir mail adresi yok gibi sacma postmaster donusleri oldu.

LG urunler ile ilgili bu kadar sorun yasayan baska kimse var mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Televizyona dunyanin parasini verip aldiktan 2 sene 2 ay sonra panel hatasi vermeye basladi ve cozumu yok. Servisler at onu yenisini al diyor. Durumu LG'ye bildirdigimde de anlamamis ayagina yatip "servis ucretlerine mudahale edemeyiz" gibi sacma donusler yapiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

zpnd said:

Televizyona dunyanin parasini verip aldiktan 2 sene 2 ay sonra panel hatasi vermeye basladi ve cozumu yok. Servisler at onu yenisini al diyor. Durumu LG'ye bildirdigimde de anlamamis ayagina yatip "servis ucretlerine mudahale edemeyiz" gibi sacma donusler yapiyorlar.
aynısı samsungda oldu bana
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

zpnd said:

Sonuc ne oldu peki ?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

DoruK said:

zpnd said:

Sonuc ne oldu peki ?
bi kere servise verdik, 1 hafta sonra şaka gibi geri verdiler, 3 gün değişik ısılarda değişik pclerde basınçta sürekli kontrol edildi bir soruna rastlanmadı diye.

geri aldık sorun ilerlemiş iyice, tüm ekranda görüntü kaybı olmaya başladı geri verdik yine bekliyoruz bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...