Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu swf dursun burda lazım olur

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

farkında mısınız bilmiyorum ama,

internette türk kullanıcıları için

inciden önce ve inciden sonra diye bir kavram oldu..

inciden önce türkçe swfler, 4chan çakması montajlar, 4chan tarzı ziyaretler troller vb yoktu bunun yoklunuğunu çekiyor, yabancı sitelerce gidermeye çalısıyorduk..

Sanıyorum ki bu konu 3-4 sene önce açılmış olsa buraya ingilizce swfler ile yada 4chanden alınmış resimler ile dolduracaktınız ancak görüyorum ki inci sayesinde bazı şeyler değişmiş

çok mutluyum ki paticik gibi, türkiyede ki en iyi forum diyebilirim içerisinde ki kullanıcılar açısındna yönetim, script vs degil, burada türkçe swfleri beğendiyse bir şeyler başarmışız...

gene saçmaladım galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Floridsdorf said:

inciden önce türkçe swfler, 4chan çakması montajlar, 4chan tarzı ziyaretler troller vb yoktu bunun yoklunuğunu çekiyor, yabancı sitelerce gidermeye çalısıyorduk..

Sanıyorum ki bu konu 3-4 sene önce açılmış olsa buraya ingilizce swfler ile yada 4chanden alınmış resimler ile dolduracaktınız ancak görüyorum ki inci sayesinde bazı şeyler değişmiş

çok mutluyum ki paticik gibi, türkiyede ki en iyi forum diyebilirim içerisinde ki kullanıcılar açısındna yönetim, script vs degil, burada türkçe swfleri beğendiyse bir şeyler başarmışız...

gene saçmaladım galiba

evt
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Cystein said:

açacağın başlığı da
okuduğun okulu da
s...
git burdan
liseliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiağağağağağağğaühüüüüüüüüüüüüüüüü

bunu bulana benden 10 bin lira

http://www.youtube.com/watch?v=VYqrWRiS204&feature=related
orjinalini veriyim

oha orjinali bu muymuş? bu ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

Floridsdorf said:

gene saçmaladım galiba

aselsan milli savunma sanayiinde devrim yaptı kanka
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...