Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Ben fenevli olsam sivas'ın yediği gollere bakıp utanırım, utancımdan sevinemem. Yazıktır.

ben karabük'ün ve antep'in (en yakın hatırladıklarım bunlar ama vardır daha) bize oynadıkları toptan sora ts'a oynadıkları oyunu gormekten baya bi utandım mesela. onun gibi mi?

typo

edit: gerçi tabi bizim için farketmedi herturlu eze eze yendik ve ŞAMPİYON olduk. utanıcak birileri varsa onlarda ts'lular. sen git 9 puan ondeyken şampiyonluğu kaybet sora gel fb'ye laf et.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

sipeyskeyk said:

Ben fenevli olsam sivas'ın yediği gollere bakıp utanırım, utancımdan sevinemem. Yazıktır.

ben karabük'ün ve antep'in (en yakın hatırladıklarım bunlar ama vardır daha) bize oynadıkları toptan sora ts'a oynadıkları oyunu gormekten baya bi utandım mesela. onun gibi mi?

typo

son 18 maçın 17'sini kazanmış takımsınız. puan kaybettiğiniz tek maçtan sonra da bursaspor'un neden çok kastığını, defans yaptığını sorguladınız. hala gidip trabzon'a sataşıyorsunuz. sizin 6 attığınız ankaragücü, trabzon'dan puan aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

17 hafta boyunca Yunus Yıldırım ilginç bir şekilde tek bir fenebahçe maçı yönetmedi.

Öncelikle kendinizle çok fazla çelişiyorsunuz abi, komik kaçıyor. Hakem hakemdir işte, oynanan maçı değiştirmemesi gerekir, hata yapmadığı sürece. Çıkıp desen ki "x hakemi 6 kere FB maçı yönetti FB 3'ünü onun hatalarıyla kazandı" falan gene ortada bir argüman olacak bari, ama sen diyorsun ki "y neden hiç FB maçı yönetmedi" eheh. Demek bu adam FB aleyhine hatalarıyla meşhur ki bunu istemişsiniz, ondan sonra utanmadan şaibe falan lafı edebiliyorsunuz hala.

Diğer yönden bakalım, sen desen ki Yunus Yıldırım hep TS maçlarını yönetti ve TS bunlarda puan kaybetti, o da yok. Adam sakat olduğu için sezona geç başlamış, form tuttuktan sonra bizden önce Trabzon maçı denk gelmiş, orada biraz hatalı bir yönetim sergileyip atılan maddelerle kafası yarılınca bir daha Trabzon maçlarına da verilmemiş. Bu sene zirve yarışından uzak tutulmuş yani adam. Yönete yönete Trabzon'un fark atacağı 40 yıl önceden belli olan son hafta maçına verilmiş işte göstermelik.

İki tane köşe yazısı okuyup kendi fikrinizmiş gibi gelmeyin, oturun araştırın biraz ne olmuş, neden olmuş diye. Hazmedin bir de lütfen :p
Sosyal ağlarda paylaş

juanito said:

mokoko said:

sipeyskeyk said:

typo

son 18 maçın 17'sini kazanmış takımsınız. puan kaybettiğiniz tek maçtan sonra da bursaspor'un neden çok kastığını, defans yaptığını sorguladınız. hala gidip trabzon'a sataşıyorsunuz. sizin 6 attığınız ankaragücü, trabzon'dan puan aldı.

ts'a falan sataştığım yok. gelip benim takımımın şampiyonluğa gölge düşürmeye çalışanlara cevap veriyorum ben. sivas yattı falan diyenlere onceki maçları ornek gosteriyorum. yoksa umrumda değil ts'a yatmış, kalkmış falan. benim takımım şampiyon oldu. 17 maçta 16 galibiyet 1 beraberlik aldı 2. yarıda. bu kadar iyi oynarken gidip sivasa puan kaybetmemizi bekleyen, kazanıncada "sivas yattı reröre" diyenlerde bi sorun var.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Mighty_THoR said:

17 hafta boyunca Yunus Yıldırım ilginç bir şekilde tek bir fenebahçe maçı yönetmedi.

Öncelikle kendinizle çok fazla çelişiyorsunuz abi, komik kaçıyor. Hakem hakemdir işte, oynanan maçı değiştirmemesi gerekir, hata yapmadığı sürece. Çıkıp desen ki "x hakemi 6 kere FB maçı yönetti FB 3'ünü onun hatalarıyla kazandı" falan gene ortada bir argüman olacak bari, ama sen diyorsun ki "y neden hiç FB maçı yönetmedi" eheh. Demek bu adam FB aleyhine hatalarıyla meşhur ki bunu istemişsiniz, ondan sonra utanmadan şaibe falan lafı edebiliyorsunuz hala.

Diğer yönden bakalım, sen desen ki Yunus Yıldırım hep TS maçlarını yönetti ve TS bunlarda puan kaybetti, o da yok. Adam sakat olduğu için sezona geç başlamış, form tuttuktan sonra bizden önce Trabzon maçı denk gelmiş, orada biraz hatalı bir yönetim sergileyip atılan maddelerle kafası yarılınca bir daha Trabzon maçlarına da verilmemiş. Bu sene zirve yarışından uzak tutulmuş yani adam. Yönete yönete Trabzon'un fark atacağı 40 yıl önceden belli olan son hafta maçına verilmiş işte göstermelik.

İki tane köşe yazısı okuyup kendi fikrinizmiş gibi gelmeyin, oturun araştırın biraz ne olmuş, neden olmuş diye. Hazmedin bir de lütfen :p

tamam haklısın ama şunun düşün yunus yıldırım ne buca maçındaki komik penaltıyı nede ankaragücü maçındaki artistik penaltıyı çalmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

sipeyskeyk said:

typo

edit: gerçi tabi bizim için farketmedi herturlu eze eze yendik ve ŞAMPİYON olduk. utanıcak birileri varsa onlarda ts'lular. sen git 9 puan ondeyken şampiyonluğu kaybet sora gel fb'ye laf et.

Ya çok fanatik bir taraftar değilim de, anadolu takımlarının feneve karşı ayrı bir motive olmasından doğal ne var abi? Türkiye'nin en antipatik, mafya yönetir gibi takım yöneten başkanına, en uyuz oyuncularına sahipsiniz. Sevilmiyorsunuz çok net, Trabzon şampiyon olsun istemişlerdir muhakkak.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Mighty_THoR said:

Öncelikle kendinizle çok fazla çelişiyorsunuz abi, komik kaçıyor. Hakem hakemdir işte, oynanan maçı değiştirmemesi gerekir, hata yapmadığı sürece. Çıkıp desen ki "x hakemi 6 kere FB maçı yönetti FB 3'ünü onun hatalarıyla kazandı" falan gene ortada bir argüman olacak bari

şurdan sonrasını okumaya gerek duymadım niyeyse. gereken herşey açıklanmış
hayır bide şaka gibi şampiyonluğa oynayan bi takım kalkıpta son hafta satın alma işiyle uğraşmaz
götü yemez kısacası be.
hakemlerin satın alınma değilde büyük klüplerin maçında stresten ve korkudan saçma salak düdük çaldıklarını dedem bile biliyor
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

mokoko said:

sipeyskeyk said:

typo

Ya çok fanatik bir taraftar değilim de, anadolu takımlarının feneve karşı ayrı bir motive olmasından doğal ne var abi? Türkiye'nin en antipatik başkanına, en uyuz oyuncularına sahipsiniz. Sevilmiyorsunuz çok net, Trabzon şampiyon olsun istemişlerdir muhakkak.

e ozmn sen baya bi kendinle çelişiyosun. hem diyosunki sivasın yediği gollerden utanmalı fbliler, sorada diyosunki anadolu takımlarının ts'un şampiyon olmasını istemesi normal o yuzden ts'a oynamamış olabilirler. e ozmn ben niye utanıyım ts ve onu destekliyenler utansın bole bi durumdan. okadar destek almalarına rağmen hala şampiyon olamıyolarsa. fb'ye de helal olsun 17 takıma karşı tek başına şampiyon olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

E olsun abi, tebrikler.

Ben MOTİVE olmaktan bahsediyorum.

Tehdit, şantaj, rüşvet demiyorum. Onlar Aziz'in alanına giriyor. Aziz böyle bir insan olduğu için, Emre dünyanın en yavşak adamı olduğu, sahada millete ana bacı gittiği için vs. insanlar sizi daha bir yenmek istiyor. Trabzon'a yatıyorlar demiyorum, size daha çok bileniyorlardır bunu da engelleyemessin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

benim takımım şampiyon oldu. 17 maçta 16 galibiyet 1 beraberlik aldı 2. yarıda. bu kadar iyi oynarken gidip sivasa puan kaybetmemizi bekleyen, kazanıncada "sivas yattı reröre" diyenlerde bi sorun var.

Daha konuşulacak bir şey yok aslında. Adamların 15. bitireceği haftalar öncesinden belli, ne uzayacaklar ne kısalacaklar, isterlerse 10-0 yenilsinler. Ona rağmen son dakikaya kadar saldırıp 4-3 bitiriyorlar maçı, hala sattı mattı diye FB'den puan almasını bekleyenler var. Gökten kemik falan yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ya valla beni çok da ilgilendirmiyor. Futbolla çok fazla alaksı olmayan bir GS taraftarıyım. Trabzon şampiyon olsa sevinirdim, bursa şampiyon olsa sevinirdim ama fenerbahçe'den nefret ediyorum. Aziz yıldırım'ı görünce tüylerim diken diken oluyor resmen. Adam resmen fenerbahçe'nin imajına zarar. Fenerbahçe'ye karşı olan bu antipatinin sebebi Aziz'dir. Yoksa şampiyon oldunuz, eyvallah tebrikler yani ama o adamdan biran önce kurtulması lazım takımın.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Yoksa şampiyon oldunuz, eyvallah tebrikler yani ama o adamdan biran önce kurtulması lazım takımın.

olm fenerbahçeye gelmiş geçmiş en iyisi lan aziz saçmalama
adam tesisleşme adına beşiktaş ve gsyi toplasan yapamadıklarını yaptı
adam en zeki. niye gitsinki niye kurtulsun fener ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...