Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MHP Kaset Skandalı ve AKP

tinu

Öne çıkan mesajlar

Bu ülkenin haline artık ne üzülüyorum ne kızıyorum. Baştaki bölücü, şarlatan, dolandırıcı, yandaş kayırıcı, kendisinden olmayanları tehdit eden ve bu tehditleri gerçekleştiren, dini boş beyinlerine alet eden bir partiye körü körüne inanan insanlarla dolu.

Yukarda boş beyinlinin biride ahlaklı olsalarmış demiş, sanane lan insanların sex hayatlarından. Sen misin toplumun ahlak belirleyicisi? Bu kadar mı meraklısınız insanların sex yapmasına. Adamın karısı senmisin de atıp tutuyorsun burada? Tahammül edeyim dedim de böyle adamlar anca bundan anlıyor.

Bu nasıl bir mantık arkadaş. Burada özel hayatlarının aküsü çıkarılan adamlar kurban yerine suçlu oluyor. Nasıl bir ülkeye döndük birader. Herkes namus bekçisi herkes ahlak polisi. Yolda sokakta aç gibi kadın süzenler başkasının özel hayatı devreye girince aslan kaplan en büyük namus bekçisi kesiliyor. Müstehak arkadaş bunlara herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok öyle bir lüks abi. Yapamazsın. Kalkıp benim canıma dişime katarak kazandığım parayla hiç bir vasfın olmadan ve hiç bir bok yapmadan maaş alıyorsan, meclis dediğin yerde benim çıkarlarımı gözetmek yerine ihale bağlıyor kalan zamanlarda da uyuyup ya da iphone'un da okey oynuyorsan senin bırak sex hayatın aldığın nefesin bile hesabını sorarım ben arkadaş.

Evli adamsın başka bir hatuna her türlü pozisyonu sunacaksın sonra kalkıp mitingte anamız bacımız dardadır, milliyetçilik ulus hede hödö diyeceksin. Yok ya..

5 bin lira maaş alıp yan gelip yatmak iyi. Türlü türlü işler karıştırıp sülaleni zengin edecek kadar para kazanabileceğin ihaleleri bağlamak iyi, gelip üzerine hatunu becermekte iyi sonra sen ne karışıyorsun adamın sex hayatına.

Beyfendi bu adamı ben seçtim. Bu adamı ben beni mecliste temsil etsin diye seçtim üstelik vergimide vererek bu adamın beni temsil ederken maaş almasına da yarar sağlıyorum.

Tüm bunlara rağmen kalkıp bu adam sabah akşam başka kadınlarla birlikte oluyorsa afedersinde vücudundaki testesteron seviyesi bile beni ilgilendirir.
Bir bok yaptıkları yok hiç olmazsa şereflerini haysiyetlerini korusunlar.

Çalışsın yapsın didinsin helali hoş olsun yaptığı iş istesin 2 tane de rus ben göndereyim.
Ama kalkıp kendi göstermediği değerler üzerinden oy toplamaya halkı kandırmaya çalışmasın.

İyi olmuş çoktagüzeliyi olmuş. Dilerim ki kimin varsa böyle kaseti çıkar ortaya.
Keşke Akp'ye de dokunabilselerde onların pislikleri de dökülse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...