Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MHP Kaset Skandalı ve AKP

tinu

Öne çıkan mesajlar

Sakin beyler, sakin.
Onlarca yıldır ülke meselelerine karşı duyarsız kalan ÜLKÜCÜlerin uyanmasını sağlayacaksa bu olaylar bence yine de kardır. Zaten kendilerine karşı yapılan bu kadar komplodan sonra hala uyanamıyorlarsa kilit vursun, kapatsınlar partiyi. Öyle Feto'ya selam göndermekle, saygı duymakla ÜLKÜCÜ olunmayacağını en aşağıdakinden en tepedekine hepsi bu olayla anlar umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şaka maka, bu bildiğin korkunç bir olay.

son aylarda yaşanan olayları arka arkaya dizin, ortaya toplayınca korkunç bir tablo çıkıyor.

ciddi ciddi, iyicene korkmaya başladım ben. olacak gibi değil yani artık. 1. büyük muhalefet chp'nin başını çoktan yediler. ülkenin 2. büyük muhalefet partisini neredeyse "yıkacak" derecede skandallar düzenlediler, muhtemelen barajın altında bırakacaklar -kalmasalar bile-. zıt ses çıkaran herkes susturuluyor, adnan oktar videosunun altına yorum yapamıyorsun gelip evini basıyorlar, başbakan çıkıp ciddi ciddi "o öss skandalı üstüne gidenler" diyerek abbas güçlü ve tayfasını tehdit edebiliyor canlı yayında. bariz, net, apaçık ortada, herkesin görebileceği ösym & yök skandalları "yandaşların birbirini korumasıyla" sümenaltı edildiği gibi, siz onun elini öpün diye milletle dalga geçercesine röportajlar veriliyor. ergenekon adı altında "muhalefet" ilan edilen herkes içeri tıkılıyor.

skandal ardına skandal patlıyor, durum hakkaten sandığımızdan çok daha kötü.

bir gerçek var artık şu netleşti, akp'ye oy veren ya beyinsizdir, ya da bir avantası vardır, bu kadar net yani. başka bir şey diyemiyorum ben.

allah belanızı versin ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

MHP'de yaşanan istifa depremine Bahçeli'den ilk yorum geldi. Bahçeli, "Anlaşılıyor ki devlet yok iyi ki millet var ona gidiyorum. Bu insanların şahsiyetiyle uğraşmak doğru değil. Bunlar toplumda çevreleri olan insanlar. Partiyi rahatlatmak için istifa ettiler. " dedi.

BAHÇELİ: "BAŞBAKANA YETER ARTIK ABBAS YOLCU DEMELİSİNİZ"

http://siyaset.milliyet.com.tr/istifalara-bahceli-den-ilk-yorum/siyaset/siyasetdetay/21.05.2011/1393008/default.htm
Sosyal ağlarda paylaş

AKP 9 yılda korku imparatorluğu yarattı.

Hangi gazeteci, hangi önemli iş adamı, hangi siyasi, hangi muhalif, hangi asker, hangi adam akıllı köşe yazarı rahat rahat telefonda konuşabiliyor son yıllarda ? Hangisi adam gibi özel hayatını yaşayabiliyor ? Bugün bırak seks kasedini başbakana küfür ettiğin bir kasedin yayınlansa olayın bitti.

İnsanlar haksız hukuksuz şekilde zaten devletin kurumları, imamın ordusu tarafından dinleniyor, izleniyor. Bir de bu tarz cemaatin adamları çeteyi kurmuş oraya buraya kaset yerleştirmiş. Devletin umrunda değil yakalamak, hesap sormak.

Çılgın proje dediğin bu işte.son 9 yılda insanlar hiç olmadığı kadar baskı altında. Korku içinde. Hangi konuşmam, hangi söylemim, hangi ilişkim ne amaçlı ne şekilde lanse edilecek, nasıl çarptırılacak diye insanar rahat nefes alamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır en çok ilgimi çeken nokta,fethullah gülen ve okullarının imam hatip okulu öğrencilerine 10 sene önce tü kaka muamelesi yapıpta şimdi başbakanın imam hatipli olmasındanmıdır nedir,elele kolkola ülkeyi yönetmeleri asıl irdelenmesi gereken meseledir bana göre,çünkü imam hatip okullarının kurulma amacı zaten devletine milletine saygılı din adamları yetiştirmekti,cemaatlere terketmemekti bu ülkeyi utanıyorum bir imam hatipli olarak ,13 sene önce dersanelerindeki sınavda dereceye girdiğimde imam hatipli diye dışlayan zihniyet şimdi ülkeyi ele geçirmeye çalışıyor,gerçekten tayyip erdoğanı kutlamıyorum ve zihniyete de yazıklar olsun diyorum,bu ülkeye en büyük kötülüğü amerikadaki malum şahsiyet yapıyor !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...