Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MHP Kaset Skandalı ve AKP

tinu

Öne çıkan mesajlar

bu ülke insana sinir krizi geçirttirir.

şu gerçek ama
said:
artık herkes için zaruret haline gelmiştir.
son dönemdeki seks kasedi skandallarını gördükten sonra; insan gayriihtiyari mekanın sağını, solunu, kıyıyı köşeyi şöyle göz ucuyla da olsa kontrol etme ihtiyacı hissediyor. varsa bile nasıl bulucaksın o da ayrı mevzu gerçi.
siyasi bi değeriniz olmayabilir, kamuya malolmuş, haber değeri taşıyan birisi de olmayabilirsiniz. ama yarın, öbür gün kendinizi; sevişirken-nasıl olsa kimse görmiyecek diye-yaptığınız maymunlukları, youtube ya da benzeri bir sitede izlerken ve bunun yanında ekşi sözlükte hakkınızda yazılan, 'slip don giymeseymiş iyiymiş', 'göt de karpuz gibiymiş ehere mehere' benzeri yorumları okurken bulursanız hiç şaşırmayın derim ben.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=sevi%C5%9Filecek+mekanda+gizli+kamera+kontrol%C3%BC+yapmak&kw=&a=&all=&v=&fd=&td=&au=&g=&p=1
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bu ülke insana sinir krizi geçirttirir.

şu gerçek ama
said:
artık herkes için zaruret haline gelmiştir.
son dönemdeki seks kasedi skandallarını gördükten sonra; insan gayriihtiyari mekanın sağını, solunu, kıyıyı köşeyi şöyle göz ucuyla da olsa kontrol etme ihtiyacı hissediyor. varsa bile nasıl bulucaksın o da ayrı mevzu gerçi.
siyasi bi değeriniz olmayabilir, kamuya malolmuş, haber değeri taşıyan birisi de olmayabilirsiniz. ama yarın, öbür gün kendinizi; sevişirken-nasıl olsa kimse görmiyecek diye-yaptığınız maymunlukları, youtube ya da benzeri bir sitede izlerken ve bunun yanında ekşi sözlükte hakkınızda yazılan, 'slip don giymeseymiş iyiymiş', 'göt de karpuz gibiymiş ehere mehere' benzeri yorumları okurken bulursanız hiç şaşırmayın derim ben.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=sevi%C5%9Filecek+mekanda+gizli+kamera+kontrol%C3%BC+yapmak&kw=&a=&all=&v=&fd=&td=&au=&g=&p=1

sırf bu yüzden sevişmiyorum, cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında bu Fetonun bir eposta adresi olsa, ne bileyim şöyle müşteri hattı falan gibi, çökertmek lazım lan adamın epostasını.
Bariz bu herif var bu pisliklerin arkasında.
Bu görüntüler de her seferinde ne hikmetse Amerika'dan servis ediliyor internete. Ve ne hikmetse hep muhalefet ile ilgili bu görüntüler.
Halifeliğe giden yollar kasetlerden mi geçiyor Feto?(illa ki vardır içimizde sevgi kelebeği-böcüğü, iletir benim bu mesajımı abilerine-ablalarına, onlar da ustalarına, onlar da kendisine)
Sosyal ağlarda paylaş

Akp olayın suyunu çıkartmakta kararlı,polis teşkilatı ile Mit'i ellerinde bulunduruyorlar e hali ile komplo üretmeye gerek yok. Bence bunu yapan Akp'nin ta kendisidir yoksa yapanlar su yüzüne çıkar,daha fazla kaset çıkmazdı.

Şu an zaten Devlet Bahçeli Feto'ya da savaş açınca tam oldu artık büyük ihtimal Bahçeli'nin kendisi açık vermeyecek ancak geçmiş'i felan didik inceleniyor en yakın zamanda kaseti çıkmasa bile yandaş medya da Bahçeli'ye yüklenilecektir kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Ya aslında bu Fetonun bir eposta adresi olsa, ne bileyim şöyle müşteri hattı falan gibi, çökertmek lazım lan adamın epostasını.
Bariz bu herif var bu pisliklerin arkasında.
Bu görüntüler de her seferinde ne hikmetse Amerika'dan servis ediliyor internete. Ve ne hikmetse hep muhalefet ile ilgili bu görüntüler.
Halifeliğe giden yollar kasetlerden mi geçiyor Feto?(illa ki vardır içimizde sevgi kelebeği-böcüğü, iletir benim bu mesajımı abilerine-ablalarına, onlar da ustalarına, onlar da kendisine

adafsda abi niye akpnin kasedi çıksın meydana
Sosyal ağlarda paylaş

yok biraz naif yazmışsın da ondan dedim, akp yaptırıyor, yada akpyi kontrol edenler işte orası bariz zaten, mikro anlamda o siteleri finanse eden adamın ismi de belli, ama polis yargı vs herşey hükümetin elinde olduğu için birşey yapılmıyor doğal olarak

tahmin ederim chpnin de vardır böyle videoları, ama chp videosu çıksa millet chpyi bırakıpta akpye oy atmaz.Ama halihazırda %10 a yakın olan mhpyi bitirmek çok kolay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...