Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

arz talep seysi :p hangi musteri coksa ona gore yapiliyor, izometriklerin pazari ufak, zaten eskidende cok buyuk degildi.

izo. rpgler ortalama 500k yerine 20 milyon adet satsaydi o zaman daha degisik bir dunyamiz olabilirdi ama simdilik anca alternatif bir evrende mumkun :)
Sosyal ağlarda paylaş

patch 5 notlari gelmis,
black emporium bi sonraki patche kalmis galiba burda olmadigina gore yada dlc olarak cikar patchle gelmek yerine,

patch 5

-PC Specific: While we’ve added the ability to toggle mouse look, this feature is still under development and does not act optimally under all conditions. We are continuing to work on this feature to improve it for future releases.

-Fixed an issue that allowed characters to take damage while using the Counterstrike ability.

-Updated abilities to function correctly with front armor rating.

-Fixed the Charging Bull ability so that AI-controlled characters no longer overshoot their target.

-Removed the initial barrier that spellbinders receive when spawned.

-Added an option to control the font size of subtitles.

-Improved archer AI so that they choose to enter melee combat less often.

-Fixed the save game card image for elf mages.

-Fixed an issue that caused certain operations to disappear from the war table without direct player interaction.

-Fixed a crash after use of a Tactician’s Renewal amulet in Skyhold.

-Fixed a conversation where Leliana references being with the Warden to face the Archdemon when she was set to have died in the imported Dragon Age Keep world state.

-Fixed a case where movement audio was muted after a level transition.

-Fixed a case where music unintentionally played after a level transition.

-Fixed a loot exploit.

-Fixed a case where the Quarry Quandry quest could be prevented from being completed.

-Added party storage to the Undercroft in Skyhold.

-Improved stability.

-Fixed the True Grit perk to apply to all party members.

-Fixed the issue where Qunari Inquisitors were able to equip the Inquisition Battlemage armor.

-Fixed an exploit where certain abilities could be used multiple times before the cooldown was started.

-Fixed an exploit with Explosive Shot where indirect hits were not causing the ability to cool down and reduce stamina.

-Fixed cases of the new-item icon appearing on old items after salvaging in multiplayer.

Sosyal ağlarda paylaş

su son patchle zoom out seyi geldi bu arada, options/controls altinda, sol normal, sag max.

acik arazide baya guzel direk crpg oluyor, kapali alanda ise tavan limitiniz dogal olarak.

bide undrecrofta yeni masa gelmis armor/silah rengini degistirebiliyorsunuz baska bisiyi bozmadan. biriken 32532434 item ise yariyor bir nevi :p

biraz bloodstone ve obsidian toplayayim bu aksam bari afs.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Red Jenny questleri kayboldu, Sera'yı hala alamadım, 15lvl'ım... Acaba diyorum oyunu bitirsem böyle, sonra baştan tekrar başlayıp low level'da Sera'yı alıp tekrar mı oynasam?

Öte yandan bir daha 30 40 saat harcamaya da vaktim yok, o plan yaza kalır yazın da unuturum gider.

Knight-Enchanter oldum btw, frost'tan blink vs. aldım, gerisini spirit'e abandım. OP oldu. Blackwall'u da dayadım döşedim, dragon'un fireball'una kafa atıyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat falan oldu hala adam gibi oynayamıyorum

oyunda neden auto attack yok? rogue oynuyorum sürekli R'e basmak zorundayım normal attack yapması için. alt'a auto attack bind ettim, target hareket ederse ben hareket edersem, ability kullanırsam ne olursa olsun bozuluyor tekrar basman gerekiyor.

hayır mantığını çözemedim. 2 oyundur gayet düzgün çalışan şeyi neden bozmuşlar? ben mi beceremedim yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

abi karakteri kullanmasam daha iyi oynuyor ben sürekli attack verecem diye kasarken her ability, movement'ta auto attacklar yalan oluyor, kendi haline bırakınca cd'de ability, sürekli auto attack spamlıyor asdasd

kamerada çok yakın zaten. tactical view'da acaba kamerayı daha uzaklaştırma ayarı var mı hiç bakmadım. default haliyle fazla yakın. 3 adım ileriye order vermek için a,w,s,d ile hareket etmen gerekiyor kuş bakışı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tüm karakterlere oh shit button abilityleri koyup, party'de kendi karakterim dahil 2 barrierci kullanarak (knight enchanterım tabii ki) faceroll oynuyorum oyunu. Tactical'a geçmedim knight enchanter olduktan sonra :P

Bir de şansıma çok iyi tank itemları çıktı, blackwall ölümsüz. Bir tek Cole potion içiyor. Dorian'ı da necromancer + spirit yaptım, çılgın atıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim.

Solas te oyunun başından beri fishy'di. Blackwall'u Aragorn sandıydım yalnız, ağır yanılttı. Bir de ben Cassandra divine olsun diye o kadar gazladım yine Lilliana divine oldu, uyuz oldum.

Credits'ten sonraki endingsi saymazsak çok daha iyi bir fight ve ending bekliyordum ben. Çok yavan geldi bu haliyle.

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

auto attack yok?

var, sadece tacticalde ama.

bingildak said:

tactical view'da acaba kamerayı daha uzaklaştırma ayari

var, options/control altinda, en asagida

savas harici tactical oynamak gereksiz saga sola giderken falan, ama onun disinda ben 378 saat boyunca tum savaslarda tek tek tactical actim misal, dragonlar dahil herseyi tacticalde kestim.

bide o tacticalde ileri geri gitme olayinin ayari olcakti sabitleyen ama releasede cikarmislar galiba onu asfs ama alisiyorsun np.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...