Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

öle getir götür questi hinterlands dışında pek yok gibi. chosen one olarak innde alt katta fareleri öldürmüyoruz en azından sdfs

zaten requisition questleri onlar kamplardaki, ekstradan power yana influence istiyorsan yapıyorsun yoksa zorunlu değil hiçbiri, originde falan bile daha çok bu tarz quest vardı orzammarda falan dolu onlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

origins orzammar side questler:

Orzammar Edit
-Quest A Lost Nug, Boermor is about to quit the nug business. Wrangle up all the nugs you can find in the Commons.
-Quest A Mother's Hope, Filda would like you to search for her son, Ruck, in the Deep Roads. Ruck can be found at the Ortan Thaig.
-Quest An Unlikely Scholar, Dagna wants to study magic at the Circle of Magi. Speak with Janar about the matter, or head towards the tower to help Dagna with her cause.
-Quest The Chant in the Deeps, speak to the Shaper Czibor about helping Brother Burkel start a new Chantry in Orzammar.
-Quest Precious Metals, Rogek needs the assistance of a surface dweller to deliver lyrium to Godwin at the Circle of Magi. But it's going to cost you a lot of sovereigns.
-Quest Zerlinda's Woe, Zerlinda is living in Dust Town because she didn't want to abandon her casteless child. The Warden can help her find a solution to her problem.
-Quest Exotic Methods, Lady Broden is the victim of an assassination gone wrong. To save her life you must craft a Dwarven Regicide Antidote.
-Quest Thief in the House of Learning, track down the stolen book for Shaper Assistant Milldrate or finish the black market transaction with Jertrin.
-Quest Lost to the Memories, Orta's house was once recognized as nobles. track down the lost documents in Ortan Thaig to prove her lineage.
-Quest Of Noble Birth, Mardy gave birth to your child, but since you were exiled, the child is considered casteless. Restore the child's birthright. (only possible for a male from the Dwarf Noble Origin)
-Quest The Key to the City, collect scrolls that are scattered throughout Orzammar to obtain the Key to the City.
-Quest Jammer's Stash, each common box contains three items. Select the cheapest item from each box to receive a key to Jammer's Stash.
-Quest Proving After Dark, speak with the Proving Armsman to take part in some unofficial, illegal Proving matches.
-Quest Caged in Stone, Find and destroy a dangerous prisoner in the Royal Palace

10+ questten sadece biri öyle. inquisition'da kaç tane bilmiyorum, oynamadım ama origins için net sallamışsın :)

ahah sam gelmiş. codex'de yeterli lore yoktu diyordun en son origins için, beğenmemen normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne codexi ne loreu ya, öyle birşey demedim hiçbir zaman. Başkasıyla karıştırdın kesin. DA loreuyla ilgili dediğim tek şey dümdüz çakma avrupa olması. Bir de origins için çakma fellowship of the ring demişimdir en fazla olsa olsa. Lore az gibi birşey söylesem hatırlardım.
Sosyal ağlarda paylaş

metacritic'de bile, allah gibi marketinge rağmen origins'i geçememiş. ilacı çıkarsa ben de sırf bunların kolpacılığını belgelemek için oynayıp yazacağım. o kadar belli ki pohpohladıkları...

ya bıragh sam net hatırlıyorum ahah. itin götüne soktunuz knox ile origins'i. 350 sayfa codex var dedim yok dedin. vıss efektçileri afişe edicem ilaç gelsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaş daha ağır laf ediyorum zaten, lore az hayaline takılmana hacet yok ahah. Norak yazdı zaten, ülkeleri geçtim çakma jesus, çakma papa, çakma tarih filan herşey çakma, araya dragunzzz karışmış işte. Hoş gerçi o bile ilk oyunda 3 tanecikti, skyrim geldi de nasıl yapılır gösterdi.

Originsden iyi demem de oyuna övgü gibi alınmasın, originsden iyi olmak çok zor değil ehu. Yoklukta baldurs gate özlemiyle gözleri klasiğe boyadı bazı akadaşların işte, orta karar oyundu.

E tamam bundaki lore süper diyen mi oldu? Hayır. Kendi kendine kuruyorsun gitgide arcane ehueh. Oyun daha iyi dedim, lore daha iyi diyen yok.

qunari=komünist müslümanlar

en son kitaplık okurken çakma antik mısır'ın piramitlerini anlatan kitap çıktı artık ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

350 sayfa codex

şu doğruda, bunun bi 40 tanesi falan oyunun kontrolleri tuşlar falan :p

onun dışında history locations kısımları güzel baya hepsini 2 günde falan okudum tekrar geçen haftalarda, ama derine çok inmiyor her yerde ucu açık şey çok,

originsi yazarken HERSEYI HER DETAYI ile yazmamış olmaları normal zaten ilk başta, ama tüm lore işte tüm codex romanlar diğer kitaplar vs birleşince doyurucu içerik var bence, serinin romanları da fena değil sıkmıyor, bi diablo romanları gibi korkunç ötesi iğrenç değil.

bide The World of Thedas diye bir kitap var dünya hakkında ve timeline ı falan genel şeyleri anlatıyor öle çok uber detaylı değil bi rpg rulebook kadar ama güzel genede.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

best girl cassandra

http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2014/003/e/1/he_s_right_you_know_by_nightdemon12-d70r777.jpg
ahah guilty pleasures quest'i (tu) (tu)

video çektim youtube'a koyayım dedim, dangoz gugıl hevc düşmanıymış, desteklemiyormuş. yükledim öyle patladı meh.
Sosyal ağlarda paylaş

hype trenine uyup aldim oyunu, oyun o kadar iyiki oglen 12 den beri "oynamaya" calisiyorum, keske imkan olsaymista tech forumlarindaki threadleri manual olarak verselermis ahahahah

once oyun hic acilmadi, butun sistem driverlarini guncelleyip beta driverlar cektim anca acildi

sonra menude takilip durdu, options dan ayar yapmam 30dk mi filan aldi sonra mnu hic tepki vermemeye basladi, minumum system req quad core isteyen guzide oyunumuzun quad core bazi islemcilerle derdi varmis, menudeyken task manager a girip oyun icin core kapayinca menu bugi duzeliyor, sonra oyuna girince gene aciyorsun

hadi girdim bu defa lego saclar ile karsilastim, mesh ayari high olmayinca oyle oluyormus e tamam

texturelarda bir problem var bende cunki karakterin dudagi yarim cikiyor nedens, ustte kesik bi cizgi var 1 saat de onu duzeltmeye calistim hicbirsey bulamadim nette bu defa sevmedigim bi complexion a mecbur kaldim srif dudak duzgun dursun diye

sonra 1 saat character creationda harcadim, ince ince yaptim karakterimi oyuna girdim oh be oynicam sonunda! cassandra disari cikardi iki satir konustuk ve desktopa atti oyun, tabiki autosave filan olmadigindan o kadar basta 1 saat kasip yaptigim karakter cope gitti

tesekkurler EA
tesekkurler bioware

11/10 GAME OF THE YEAR, OF ALL YEARS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...