Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynadığınız en iyi strateji oyunu

ashen

Öne çıkan mesajlar

iyi strateji oyunu denildi mi

aklıma rts olarak starcraft gelir + age of kings de güzeldir
turn tabanlı derseniz = civilzation
tactic strategy derseniz = jagged allaince dır
Europa Uniniversalis kendi içinde bir kategoridir, gercekciliğe baglı kalarak oynanabilirliği en üstte tutan oyundur. Benzeri yoktur

Yine rts olarak Warhammer Dark Omen diyebilrim
En Gerçekci Rts olarak ise west point de okutulan Close Combat serileri tektir

aklıma su an gelenler bunlar[signature][hline]On July 7th of 1943, single Tiger tank commanded by SS-Oberscharfuehrer Franz Staudegger engaged Soviet group of some 50 T-34 tanks around Psyolknee. Staudegger used up his entire ammunition after destroying some 22 Soviet tanks, while the rest retreated.
Sosyal ağlarda paylaş

rts: warcraft 2, warcraft 3, starcraft, tiberian sun
turnbased: heroes 3, disciples 2, warlords 3, bi de tam bu kategoriye girmese de fallout tactics[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim
Sosyal ağlarda paylaş

falaut taktiks e kılım
yok taktik mattik onda
hmpf[signature][hline]On July 7th of 1943, single Tiger tank commanded by SS-Oberscharfuehrer Franz Staudegger engaged Soviet group of some 50 T-34 tanks around Psyolknee. Staudegger used up his entire ammunition after destroying some 22 Soviet tanks, while the rest retreated.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöyle şimdi
fallout tacticse rp ve fallout evreni açısından baktığımızda b.k gibi hiçbirşey içermeyen bir oyun.
ama normal bir oyun olarak baktığımızda güzel bir evrende geçen güzel bir commandos klonu+multisi var.[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...