Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rome: Total War

Karahanli

Öne çıkan mesajlar

Öldüm bittim ben bu oyuna... bu oyun türünün en mükemmeli diyebilirim... medievella zirveye yerleşen totalwar serisi Rome versiyonuyla uzaya çıkacak :D Rome: Total War siteye girin ve şu görüntülere bir bakın... ağzım açık kaldı... o fillerin ordunun içine girmesi bile ürpertti beni... trailerları izleyin imkan bulursanız... duvara merdiven dayayıp çıkmaya çalışan askerler... topun dokandığ yerde duvarla beraber havaya uçan askerler... burçlarda koşturan okçular... off be off :D
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bunların hepsi ingame savaş görüntüleridir... Artık nasıl bişi olduğunu siz anlayın... Medievel TotalWarı çok severek oynardım artık buna ölerek oynicam herhalde... E3 (the Electronic Entertainment Expo 2003, held in Los Angeles) en iyi strateji oyunu seçildi...

[Bu mesaj Karahanli tarafından 20 Temmuz 2004 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Karahanli tarafından 20 Temmuz 2004 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yılın en çok merakla beklediğim rts'si, campaign modunu biraz daha detaylı hale getirip güzelleştirmişlerse muhteşem olacak, battle modunu zaten biliyoruz ne kadar iyi.. :)

rts deyince artık total war gibi oyunlardan keyif alıyorum, dune 2 klonlarının ömrü bitti bence..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece avrupa, kuzey afrika ve ortadoğu olacak, eu2 genişliğinde bir oyun olamaz. eu2'de combat sonuçta 3 çeşit adamın sırayla birbirine ateş etmesinden ibaret.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

valla türklerin tarihsel konumu beni zerre kadar bağlamaz

günümüz pazarlama stratejisine göre bi oyunu benim sevmem için o oyunda türkler roxxor olmalıdır.

mesela rise of nations da türkler süper, hatta bence en iyi ırk.hastasıyız.[signature][hline]The whole thing I think is sick...
Sosyal ağlarda paylaş

+1 arcane ...
turklerın oyun ıcınde psıko oldugu oyunlarda (aoe2+exp) acayıp duygusallasıyorum ...
sureklı turkler le oynamak falan ,oyle ıcımde bır ezıklıkte yok ama acayıp zevklı oluyo ...

+1
o armenıan heavy chvalry olayına bende kıldım , baskalarıda varmıs benım gıbı dusunen (rahatladım) ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

unity muhtemelen 50 çeşit birim vardır oyun içinde özellikle romalılar için, o senin gördüklerin standart lejyoner değil de praetorian guard gibi özel bir ünitedir. çünkü web sitesinden baktığımda tonla birbirinden farklı roma askeri birimleri gösteriyordu. tek bir sınıf yok yani..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 20 Temmuz 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
valla türklerin tarihsel konumu beni zerre kadar bağlamaz

günümüz pazarlama stratejisine göre bi oyunu benim sevmem için o oyunda türkler roxxor olmalıdır.

mesela rise of nations da türkler süper, hatta bence en iyi ırk.hastasıyız.

bu pazarlama stratejisine göre hareket ederlerse
ve adamlarında muhtemelen türkiyeyi değil avrupayı düşüneceklerini hesaba katarsak türkler suxor olacaktır heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...