Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DEPREM

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Sahasrara said:

21 mayıs amerikada büyük çapta bir tatbikat günü ve 21 Mayıs'ta büyük bi olay olacağına dair teolojik yorumcular dolup taşıyo. Üstten elit bi grubun masum insanları kurtarmak için verdiği son bi ipucu olma ihtimalini 1 aydır düşünüyorum, şuan bunu öncü uyarı olarak gördüm.

Ne olur ne olmaz ciddiye almasanız bile aklınızda olsun.

+

ki zaten türkiyedeki depremlerin global güçlerin sahip olduğu gizli silahlar tarafından aktive edildiği teorisi üst makamlardan çeşitli emekli tipler tarafından DEFALARCA onaylandı

insanlara kalsa kıyamet geleneksel bi şeye dönüşmüştü. o deprem silahı teorisi de akla çok uzak bi şey. dünya için aklımda kalan iki gerçek tehlike var, biri apophis diğeri wr104. bunların dışında mayalı ya da hristiyanlı kıyamet kopacağını sanmıyrum.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

toggie said:

tinu said:

tabi canım zaten bütün dünyada deprem oldumu telefon hatları çöküyor gayet normal!! hatta elektriklerde gidiyor , aradan 1 saat geçmiş hala şehirle iletişim yok ölen varmı yokmu, bütün bunlar normal yani!! e bu kafa ile yapılsın canım nükleer santral ne olcak onun teknoloji farklı nasılsa :)

cokmuyor aslında. ayrıntılı anlatmam lazım da ugrasamıcam simdi.

olay sadece telefonmu? hadi telefon hatları millet yükleniyor ondan , e başka ülkerlerde deprem oldumu neden çökmüyor bu hatlar? hadi bunu geçtim telefonu bir tarafa bırak, ya 1 saati geçmiş dooğru düzgün haber alınamıyor şehirden, elektrikler gitmiş, ne olduğu belli değil, ve bu sadece 6 şiddetinde bir deprem sonrası oluyor, düşünün bir nükleer santralde çıkacak tehlikeli bir durumun sonuçlarını yada bu kadar tedbir alma özürlü bir ülkede nükleer santrali yapılırsa herhangi bir felaketde sonuçları ne olur, bakalım daha siyanür barajlarından haber yok! bir siyanür havuzda önlem alamıyoruz, nükleer santral için güvenilirmi bu ülkeye

1. baska ulkelerde de gidiyor.
2. kutahya'ya gayet erisildi. haberleri izlemiyor musun?
3. elektrikler gitmis? bisey diyemeyecegim buna. deprem olmasa da gidiyor zaten. istanbul'un ortasında 3 gun elektriksiz kaldıgımı bilirim.
4. nükleer santral tamamen ayrı bir tartısma konusu. japonya'daki depremden sonra gundeme daha fazla geldi. ama oncesinde de karsı cıkan vardı. simdi sadece muhalefet olmak icin konusuyor insanlar. ama dedigim gibi, ayrıca konusulması gerek.

ben bildigim kısımdan istedigin kadar soruyu cevaplayabilirim. bu da cep telefonları ve gsm sebekeleri oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

bu hayvanlar cidden hissediyo lan galba.
kafesinde uyuyan kanarya 4-5 saniye önce birden uyanıp tellere yapıştı la noli derken deprem başladı hayvan da çıldırdı. deprem bitince tüneyip uyudu yine. :p

Hissediyorlar abi
kanarya falan bilmem de, köpek çıldırıyor deprem öncesi
Sanırım sesleri iyi duyabilmeleri ile ilgili bi durum.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Çevre mühendisleri odası basbas bağırıyor siyanür havuzu sızıyor diye hükümet birşey yok diyor.Sonra neden nükleer olmasın diye soruyorsunuz birde.

abi nükleer olmasın diye yine bağıralım biz de ama şu geçerli bir örnek değil onu protesto etmek için. baz istasyonları yada santraller fiziksel olarak zarar görmese bile kaldıramaz oranın gsm/telefon altyapısı o tarz bir anlık yüklenmeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Masquerade said:

kafesinde uyuyan kanarya 4-5 saniye önce birden uyanıp tellere yapıştı la noli derken deprem başladı hayvan da çıldırdı. deprem bitince tüneyip uyudu yine. :p

Hissediyorlar abi

benim 2 kedi de hissetmedi lan zerre kadar. biri uyumaya devam etti. diğeri de yavşak yavşak yatmaya devam etti yanımdaki koltukta.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bakarmısın ya ntv de kim kaçırdım ama bu siyanür havuzları ile ilgili soru sordular varmı durum diye , adam diyoki bizim burda zaten hissedilmedi, merkeze 120km ötedeyiz biz buralarda hissetmedik diyo barajdada bir şey yok zaten bir şeyde yoktu basının abartması oydu diyor her cümlesinde problem yok biz hissetmedik adamın, ulan 120km depreme yakınlığın biz istanbuldan izmirden sallandık dingil oğlu dingil sen nasıl hissetmedin.
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 saat kadar önce bilgisayar kucağımda, ayakları sehpaya uzatmışken alttan sanki bir şey dürttü beni. "Oha" dedim, "lan ne oluyor, şeytan puştu tacize de mi başladı?" gibilerden belli belirsiz ve bir o kadar da manasız düşünceler geçti aklımdan. 1 dakika sonra kayınpederin bana açtığı telefonla öğrendim, DEPREM olmuş. Bana hissedip hissetmediğimizi sordu, ben de az önce olan olayı şeytanlı kısmı hariç anlattım. Çok sallanmış ve korkmuşlar, Silivri'de oturuyorlar ya, iyice telaşlılar tabi. Neyse, merkez üssünü öğrenirsem haber vermemi söyledi, "tamam baba" dedim ve kapattım. O ara hatun arabada unuttuğu bir şeyi getirmemi istedi. Söylene söylene çıktım dışarı, bir de ne göreyim. Ulan bütün apartman kapının önünde pijama partisi yapıyor. "O kadar sallandınız mı yahu?" dedim. "Hem de nasıl" dedi birkaç teyze. "Kesin Ergenekon'un işidir" dedim ve tabi bütün apartman kadrosu gülmekten yarıldı hatta 2-3 tanesi bayıldı.

(Geçte olsa muhabbetinize katılayım dedim ciğerlerim).
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Sahasrara said:

21 mayıs amerikada büyük çapta bir tatbikat günü ve 21 Mayıs'ta büyük bi olay olacağına dair teolojik yorumcular dolup taşıyo. Üstten elit bi grubun masum insanları kurtarmak için verdiği son bi ipucu olma ihtimalini 1 aydır düşünüyorum, şuan bunu öncü uyarı olarak gördüm.

Ne olur ne olmaz ciddiye almasanız bile aklınızda olsun.

+

ki zaten türkiyedeki depremlerin global güçlerin sahip olduğu gizli silahlar tarafından aktive edildiği teorisi üst makamlardan çeşitli emekli tipler tarafından DEFALARCA onaylandı

AHAHAHAHA bu ne lan

aynı tepkiyi verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

SeaGle said:

Masquerade said:

Hissediyorlar abi

benim 2 kedi de hissetmedi lan zerre kadar. biri uyumaya devam etti. diğeri de yavşak yavşak yatmaya devam etti yanımdaki koltukta.

Ben diyorum sana abi, kedi gereksiz hayvan. Köpek besle.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

1.5 saat kadar önce bilgisayar kucağımda, ayakları sehpaya uzatmışken alttan sanki bir şey dürttü beni. "Oha" dedim, "lan ne oluyor, şeytan puştu tacize de mi başladı?" gibilerden belli belirsiz ve bir o kadar da manasız düşünceler geçti aklımdan. 1 dakika sonra kayınpederin bana açtığı telefonla öğrendim, DEPREM olmuş. Bana hissedip hissetmediğimizi sordu, ben de az önce olan olayı şeytanlı kısmı hariç anlattım. Çok sallanmış ve korkmuşlar, Silivri'de oturuyorlar ya, iyice telaşlılar tabi. Neyse, merkez üssünü öğrenirsem haber vermemi söyledi, "tamam baba" dedim ve kapattım. O ara hatun arabada unuttuğu bir şeyi getirmemi istedi. Söylene söylene çıktım dışarı, bir de ne göreyim. Ulan bütün apartman kapının önünde pijama partisi yapıyor. "O kadar sallandınız mı yahu?" dedim. "Hem de nasıl" dedi birkaç teyze. "Kesin Ergenekon'un işidir" dedim ve tabi bütün apartman kadrosu gülmekten yarıldı hatta 2-3 tanesi bayıldı.

SDFLHPSDLFHJAAHAHAHAHAHASHGKPSDOHKSDĞPLFSDPLHLSDF

hiçkomikdiil
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

abgahahahahahahah
çetin abi <3 bi tanesin
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

*gülüşmeler*
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

"roket adam" said:

turkcell veya vodafone niye sıçmadı abi? onu açıklasana bi. hakkaten merak ediyorum.

nası sıçmadı? ilk yarım saat yoktu ikisi de.

istanbul avrupa'daki vodafone bir cep telefonunu aradım, diğer yandan şikayet edenler sadece avealılar internet sitelerinde falan, bilmem farkında mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

NolaxThensbane said:

Çevre mühendisleri odası basbas bağırıyor siyanür havuzu sızıyor diye hükümet birşey yok diyor.Sonra neden nükleer olmasın diye soruyorsunuz birde.

abi nükleer olmasın diye yine bağıralım biz de ama şu geçerli bir örnek değil onu protesto etmek için. baz istasyonları yada santraller fiziksel olarak zarar görmese bile kaldıramaz oranın gsm/telefon altyapısı o tarz bir anlık yüklenmeyi.

Yarın öbür gün nükleerde birşey olduğunda gene önlem almıcak devlet geçiştirecek en fazla hutbe okutacak o yüzden yapılmasın diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...